reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

Gonia ja cie zastrzele : moj genialny malzonek jak nie widze to eksperymentuje na Maksie i np. kapie na smoczek sokiem z mandarynki dzieki Bogu malemu nic po tych eksperymentach nie bylo,a skubanemu sie chyba nawet podobalo , ale bsolutnie nie polecam tego.
 
reklama
hehe..:)...ja nie wiem co w tych facetach siedzi moj gdyby mogl to napewno tez by jakies eksperymenty przeprowadzal z malym..ale jak narazie dopytuje sie kiedy bedzie mowil..:)..hehe...

mam pytanie ..czy ktoras wie ..ja musze malemu wyrobic paszport i nie jestem pewna czy moze byc taka normalna fotka walnieta w domku tylko zrobiony z niej profil czy musze z malym isc do fotografa niech strzelu mu taka profesioalna do paszportu
 
Didi zadzwon sobie do biura paszportowego i sie dowiedz mi sie wydaje ze mozna spokojnie tylko robisz chyba lewe uszko (no wlasnie niech ci powiedza jakie sobie zycza zdjecie)i potem wywolujesz w jakims fotolabie . powinno sie udac
 
Hej mamuśki

U nas też zaczęły sie takie pręzenia i płacz więc szybko wysłałam kaskę na sab simplex ;D

Mały też sie nauczył wisiec na cycku i w dzień tylko tak zasypia ::)

A jesli o romantyżmie to pochwalę mojego mężulka ;D który to do szpitala jak urodziłam przyniósł mi ogromniasty bukiet róz  ;D

całe 40 sztuk purpurowych metrowych róz  ;D były przepiękne

A najśmieszniejsze to były wycieczki które przychodziły je oflądać wszyscy od lekarzy przez położne pacjętki i sprzątaczki wszyscy przychodzili i sie zachwycali ;D ;D
 
Hejka :)
My juz po wizycie u lekarza, mała od ostanieo wtorku przybrała 310 g, ale jesem z niej dumna, wiadomo że porzadnie je, a ja juz się martwiłam :p
Wczoraj jak ją przebierałam to takie strzeliła kupsko na 1,5 metra :o niezdązyłam jej pieluchy podłożyć i osrała mnie, dywan i jeszcze doleciało do rogówki ;D nie wiem jak mozna własna zywicielkę osrać ;D ;D
Co do spania w łózeczku mam to samo :D na wersalce, w leżaczku, na rączkach wszędzie oby tylko do łóżeczka niepołożyć ;D chyba że jest bardzo zmęczona to jest jej obojętnie :D i tez skupbana przyzwycziła się do łóżka, ale podobnie jak Wandzia jak wstaje w nocy na karmienie to jestem tak nieprzytomna, że wole ja karmic w łózku, czasem nawet przysne jak karmię ja na leżąco ;D ;D
Wandzia ale walnełaś posta ;D Widze że nasze małe tak samo przybierają :D bo jak juz napisałam moja w ciągu tygodnia przybrała 310 g a miała przybrać 200 g :D i wazy teraz 4470g :D :D
Paaricia ale romantyczego męża masz :D ja sama nałozyłam sobie obrączkę, bo czułam sie bez niej jakaś "goła" ;D ;D
mamaCyprysia myslę że najlepiej jak wypytasz sie lekarza, bo ja ci niestety niedoradze w tej sprawie ;)
 
Didi - tylko zeby bylo widac lewe ucho i bez kolczykow ;D ;D ;D hehehe - a tak serio to pojecia nie mam :)
Donia - no to tez masz romantycznego mezusia - a wycieczki odwiedzajacych by sie wstydzily - zamiast synka podziwiac to na roze sie rzucili :) hehehe
Agnes - ja nawet nie przysypiam jak karmie tylko spie gleboko - budze sie tylko jak mala znowu chce jesc, przerzucam sie na jej druga strone i podaje drugiego cycusia :) No to nasze male niezle przybieraja - no ale co sie dziwic, sa z koncowki grudnia wiec musza caly rok nadrabiac ;D
 
Donia Twoj maz to prawdziwy romantyk ;D ciekawe czy mojemu by to przez mysl przeszlo
Wanda Twoj sposob karmienia jest podobny do mojego ja tez w trakcie spania karmie mala ;)
Kurcze te wasze dzidzie tak szybko przybieraja na wadze ze moja Ola ktora jest zreszta najstarsza ze wszystkich grudniowych dzieciakow :p wazyla 3 tygodnie temu 4200 jak pamietam jestem ciekawa ile teraz;) no my to sie wybieramy w przyszlym tygodniu na pierwsza szczepionke skojazona, bedzie mi zal malej jak beda ja kluc, ale wiem ze to dla jej dobra.
 
didi-ja najpierw chodzilam do medika-tam przyjmowala wspomniana babka.potem bylam raz na gdanskiej140 gdzie pani doktor(mila) oznajmila mi ze jestem w ciazy ponad miesiac pozniej poszlam do pana doktora do medika na usg i on stwierdzil ze to dopiero 5 tydzien i zrobil zdjecie fasolki.poczatek ciazy prowadzila mi pani z ul.brzeczkowskiego ktora potraktowala mnie strasznie i przepisalam sie prywatnie do dr.lacha.on prowadzil mi cala ciaze i bylam z niego zadowolona ale ostatnio na forum czytalam na niego bardzo zle opinie(az sie zdziwilam)teraz planuje wyprobowac dr.lisiaka.Mam pecha do ginekologow!!! :p
 
to ja tez musze pochwalic mojego meza zaraz na drugi dzien po porodzie dostalam od niego komplet bizuteri z bursztynem ;Di

ja oczywiscie z malym na reku ::)
tez jestem za tym zeby nie otwierac kolejnych watkow
age.png

[/url]
 
reklama
Dziewczyny,
jaka jest roznica miedzy watkiem grudzien, a pielegnacja noworodka?
Ja sie juz gubie. wydaje mi sie, ze tu i tu sa poruszane podobne watki i jest male z tym zamieszanie. Co sadzicie o likwidacji "pielegnacji noworodka" ?
 
Do góry