reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDZIEŃ 2005

:crazy::crazy:tych wczesniej nie widzialam!!! oj gapa ja!!:rofl2::rofl2::ninja::angry::rofl::surprised:w sam raz na moja glupawke dzisiejsza :szok:
Dajcie sobie luz z tym obrazaniem :baffled:
 
reklama
E tam, Klucha, a co ja pies??????:eek::eek::eek: hehe. No zielono mi na maxa a tu takie echo. ide sobie mierzyc suknie slubne, tzn towarzyszyc w mierzeniu. :rolleyes::cool2:
 
No swietne wlasnie :rofl2::yes::wink::huh:dobra pakuje sie i mykam, nie ma to jak owocny dzien w pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!heah!!!!!!!!
 
Magi, to obie zostaniemy:tak:, bo ja jednak uzależniona jestem i nie dam rady bez forum. Udanych przymiarek, sama chętnie bym pomierzyła.:laugh2::laugh2::laugh2:
A na inne to chyba ten odwyk tak skutecznie podziałał:szok::szok::szok::szok:
 
A jeśli chodzi o instruktorkę jazdy, to w tej mojej szkole jest coś takiego jak opcja "babska szkoła jazdy" i okazało się, ze się bardzo trudno umówić na jazdy, bo dziewczyny są oblegane nie tylko przez panie, które chcą uniknąć chamskich instruktorów, jak i przez panów,
a ta moja mi bardzo na rękę poszła jak jej powiedziłam, ze mam dziecko i musze opieke na czas jazd kombinować.
 
reklama
Do góry