reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

Pamcia, dzięki bo już byłam zielona ze strachu. Na tych fotkach brzdące gryzaki trzymaja, a Nadii leci z rąk wszystko. Ręce obgryza po mistrzowsku, a pluje już dobry miesiąc, nawet na mamusię   ;)

Kiwiatuszek witaj!
 
reklama
Witam nowa mamusie :) Kwiatuszku, to musze Ci powiedziec ze jestes chyba pierwsza w Swieta rodzaca ;D Mam nadzieje ze bedzie Ci u nas dobrze :)

Pamcia - no moja Twoja imienniczka tez bomble puszcza ogromne ;D i tez uwielbia to robic :) i jeszcze przy tym wydawac takie smieszne dzwieki jakby chciala cos powiedziec :) Niedlugo urzadzimy konkurs plucia na odleglosc ;D
 
Ja juz po maciezynskim ale szczerze to ja sie nie zalapalam

Mam pytanko i pisze na grudniu bo tu jest ruch jak w ulu;)
A mianowicie zglosiliscie juz dzidzie do NFZ ??? bo ja mam zamiar jechac w piatek tylko niewiem co mi jest potrzebne , jakie papiery ??? ??? ??? prosze o pilna odpowiedz

Witaj kiwiatuszek
 
Wandzia lapiemy sie ??? ??? ??? a mi nie policzyli :mad: no tak mi sie nie chcialo skladac zadnego pisemka a moze trza bylo ???
 
Witaj wanda_23. DZiędkuję za ciepłe przyjęcie. Widzę, że jesteście lepiej zorientowane niż moja kadrowa. Była zdziwiona moim pytankiem :mad:
Ale ja osobiście się cieszę bo mam jeszcze 15 dni starego urlopu więc posiedzę z Adasiem w doku  ;D
 
reklama
Witaj kwiatuszku  ;) napisz ile ważył i mirzył twój synalek

Wanda na 100% jesteś pewna że już to uchwalili ??? bo mi się coś wydaje że jeszcze nie  :( a jeśli tak to super  ;D
 
Do góry