reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

GRUDZIEŃ 2005

reklama
hehe..to tyak jak moj tez niemąż..:D :D..i jak bedzie mnie wkur..to niebedzie nim dlugo..a zreszta o tym wie bo powiedzialam mu juz kiedys o tym..

on mieszka w Galway..:)..no i my od czerwca tez..:) jak tatus zasluzy i bedzie grzeczny..>:D
 
Daniel bardzo by chciał, żebym do niego przyjechala, ale ja jakoś nie chcę narazie. Póki co wracam do pracy. No i w kwestii małżeństwa, mam podobne zdanie jak Ty ;)
 
No ale czy to normalne, że ona nie umie włożyć gryzaka do paszczy? Wiem, że chcialaby, bo próbuje, ale nic z tego.
 
MARTULA JASNE ZE NORMALNE BO LENKA TEZ TYLKO LAPKI SWOJE OBGRYZA. Za to jak!! :) A pare dni temu nauczyla sie pluc, a raczej jakby banki ze sliny puszczac plujac przy tym strasznie. I uwielbia to robic...:)

Kiwiatuszek witaj! A juz myslalam ze wszystkie jestesmy w komplecie....;)
 
reklama
Do góry