reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Jak się czujecie ogólnie? Czy na tym etapie jakieś dolegliwości zaczynacie odczuwać?:)
Nic ;) I szczerze to wolałabym zeby tak zostało 🤣
Mialam w tygodniu biopsje piersi i szczerze to po tym mnie trochę boli. Jak przejdzie to może jakies objawy się przebiją, ale oby nie.

A jak u Ciebie?
 
reklama
Nic ;) I szczerze to wolałabym zeby tak zostało 🤣
Mialam w tygodniu biopsje piersi i szczerze to po tym mnie trochę boli. Jak przejdzie to może jakies objawy się przebiją, ale oby nie.

A jak u Ciebie?
Czasami mnie "ciągnie" w brzuchu jak na okres, ale to niby normalne (chociaz jak mnie zaczyna pobolewać, to oczywiście zaczynam się martwić). Piersi mnie bola na wieczór zazwyczaj, ale biore duzo progesteronu. Delikatnie zmęczenie bez większego wysiłku:D ogólnie to całkiem nieźle :)
 
Czasami mnie "ciągnie" w brzuchu jak na okres, ale to niby normalne (chociaz jak mnie zaczyna pobolewać, to oczywiście zaczynam się martwić). Piersi mnie bola na wieczór zazwyczaj, ale biore duzo progesteronu. Delikatnie zmęczenie bez większego wysiłku:D ogólnie to całkiem nieźle :)
Czemu bierzesz progesteron?
 
Dziewczyny czy ja dobrze widzę? Dołączę do grudniowych mamusiek 😻
IMG20230325114000.jpg
 
reklama
Do góry