reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ciekawe jak te okresy będą po porodzie wyglądały. Czy coś się zmieni czy będzie tak samo jak było.
U mnie się tak wszystko rozregulowało że nie umiałam dojść do ładu, raz miałam okres co 20 raz co 35 dni i był bardzo obfity i bolesny, lekarka przepisała mi tabsy i nie wiedziałam że okres może tak wyglądać, teraz jak znowu zaczną się takie cyrki od razu idę po tabletki
 
reklama
Może czopki glicerynowe?
Ja właśnie codziennie przynajmniej 2 wizyty w toalecie mam…nic mi się w żołądku nie utrzymuje.
Chyba właśnie skurcze to bole jak na okres plus stawianie się brzucha. Ja nie zauważyłam, żeby u mnie to jednocześnie występowało 🤔
Nie martw się ruchami, mój dziś od rana to samo - coś za mało się ruszał, ale jak polozna zjechała do nas i posłuchaliśmy serca bicie to potem przez godzinę myślałam, ze oszaleje - tak się rozkręcił.
Pojedź jutro dla świetego spokoju 😉 Ja jade w sobotę i ciekawe czy u mnie wyjdą skurcze 😁
Właśnie też ciekawi mnie czy będzie zapis skurczów 😁
U mnie chyba też jednocześnie to nie występuje 🤔
Ale na prawdę dokuczają mi bóle krocza,.pachwin i brzucha.

Boje się że do porodu się nie oczyszcze a czytałam i wiem od Was że właśnie to są symptomy zbliżającego się porodu a u mnie zawsze był z tym problem.
 
U mnie się tak wszystko rozregulowało że nie umiałam dojść do ładu, raz miałam okres co 20 raz co 35 dni i był bardzo obfity i bolesny, lekarka przepisała mi tabsy i nie wiedziałam że okres może tak wyglądać, teraz jak znowu zaczną się takie cyrki od razu idę po tabletki
U mnie po pierwszej ciąży też się rozregulował okres do tego stopnia że jak zaczynaliśmy się starać o drugie dziecko to nawet nie potrafiłam określić kiedy mam dni płodne. Ja nie chcę brać tabletek ale po rozważam wkładkę. Gratuluję wszystkim dziewczynom które już mają swoje maleństwa 😉 u mnie poza bólami okresowymi i czasem w krzyżu nic się nie dzieje. Lekarz mówi że warunki są, rozwarcie, krótka szyjka, wiec mogłabym urodzić przed świętami, ale znając moje szczęście to dociagne do końca roku 😁
 
Może czopki glicerynowe?
Ja właśnie codziennie przynajmniej 2 wizyty w toalecie mam…nic mi się w żołądku nie utrzymuje.
Chyba właśnie skurcze to bole jak na okres plus stawianie się brzucha. Ja nie zauważyłam, żeby u mnie to jednocześnie występowało 🤔
Nie martw się ruchami, mój dziś od rana to samo - coś za mało się ruszał, ale jak polozna zjechała do nas i posłuchaliśmy serca bicie to potem przez godzinę myślałam, ze oszaleje - tak się rozkręcił.
Pojedź jutro dla świetego spokoju 😉 Ja jade w sobotę i ciekawe czy u mnie wyjdą skurcze 😁
Właśnie przeczytałam w jakims artykule że skurcze przepowiadające są trudne do uchwycenia na ktg 🤔🤔 to u mnie albo były dość wyraźne albo mieli dobry sprzęt ;)
 
Właśnie też ciekawi mnie czy będzie zapis skurczów 😁
U mnie chyba też jednocześnie to nie występuje 🤔
Ale na prawdę dokuczają mi bóle krocza,.pachwin i brzucha.

Boje się że do porodu się nie oczyszcze a czytałam i wiem od Was że właśnie to są symptomy zbliżającego się porodu a u mnie zawsze był z tym problem.
Równie dobrze możesz dopiero na oddziale się oczyścić, także spokojnie 😊 Myśle, ze żadna z nas nie będzie miała WSZYSTKICH symptomów, które Google podpowiada.
Ja zaraz wejdę do wanny co mi może ulży ten ból brzucha, mam wrażenie jakbym zaraz miała okres dostać i powoli meczy mnie to coraz bardziej 🤦‍♀️
Dziś na szybko mąż mi sesje zrobił, bo się bal, ze nie zdąży do porodu 😂
 
Właśnie przeczytałam w jakims artykule że skurcze przepowiadające są trudne do uchwycenia na ktg 🤔🤔 to u mnie albo były dość wyraźne albo mieli dobry sprzęt ;)
To tym bardziej lepiej dla Ciebie - „xoraz bliżej święta, coraz bliżej święta”, ale już Razem ♥️
8 dni do świąt, az mi niedobrze z nerwów
 
Równie dobrze możesz dopiero na oddziale się oczyścić, także spokojnie 😊 Myśle, ze żadna z nas nie będzie miała WSZYSTKICH symptomów, które Google podpowiada.
Ja zaraz wejdę do wanny co mi może ulży ten ból brzucha, mam wrażenie jakbym zaraz miała okres dostać i powoli meczy mnie to coraz bardziej 🤦‍♀️
Dziś na szybko mąż mi sesje zrobił, bo się bal, ze nie zdąży do porodu 😂
Wiesz że ja dziś też te bóle jakoś mocniej i częściej odczuwam. Aż zaczynam się stresować . Ale to i tak nie jest jakiś mocny ból.

Wczoraj.moja gin badała mnie jak nigdy "głęboko" do tego stopnia że krew mi leciała, myślisz że mogła coś poruszyć że dziś tak mnie boli bardziej ?
To tym bardziej lepiej dla Ciebie - „xoraz bliżej święta, coraz bliżej święta”, ale już Razem ♥️
8 dni do świąt, az mi niedobrze z nerwów
Hahaha mi też niedobrze z nerwów, zdaje sobie POWOLI sprawę z powagi sytuacji 😁
 
Hejka dziewczyny… ja dziś od ponad godziny czekam na ktg bo dostałam skurczy co 7 minut i to takich dość bolesnych .. czekam na sorze .. lekarz mnie bada , szyjka w porządku .. jeszcze ktg .. wiec czekam i czekam aż mnie ktoś w końcu przyjmie bo już skurcze mam co 5 minut .. dziewczyna na kontrol po mnie przyszła i przedemna ktg miała bo u mnie się nic nie dzieje jak to pan doktor powiedział .. to ja nie wiem co ja mam za skurcze skoro się nic nie dzieje a ja wysiedzieć nie mogę ..
 
@KatJak mój tez w poniedziałek coś bardziej i głębiej mi grzebał - bolało, bo główka tuż za szyjką.
Teraz ona jest bardzo delikatna, bardziej ukrwiona i nie dziwne, ze Ciebie boli po badaniu. Ja od wtorku do środy brudzilam na brązowo i bolał mnie mocniej brzuch - myśle, ze to normalne 😉 Miałam tak co któreś badanie już.
 
reklama
Hejka dziewczyny… ja dziś od ponad godziny czekam na ktg bo dostałam skurczy co 7 minut i to takich dość bolesnych .. czekam na sorze .. lekarz mnie bada , szyjka w porządku .. jeszcze ktg .. wiec czekam i czekam aż mnie ktoś w końcu przyjmie bo już skurcze mam co 5 minut .. dziewczyna na kontrol po mnie przyszła i przedemna ktg miała bo u mnie się nic nie dzieje jak to pan doktor powiedział .. to ja nie wiem co ja mam za skurcze skoro się nic nie dzieje a ja wysiedzieć nie mogę ..
Ojej... To już się pewnie zaczyna. Trzymamy kciuki. Daj znać koniecznie.
Ale te szpitale to nasz chyba chcą wykończyć...
 
Do góry