reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jak czytam ile wasze dzidzionki ważą to zastanawiam się dlaczego moja mała tylko 3 kg w 38 tyg ale od 36 już mało przybiera i mówią ze do 3,2 dociśnie 🤷‍♀️
Moim to się nie ma co sugerować bo lekarz od początku mówił że jest ponad normę, że taka jego uroda.
 
reklama
Moja też malutka, 2500 w 37 tygodniu i też mam cukrzycę. Zawsze myślałam, że małe dzieci to się łatwiej rodzi, nie straszcie. Zresztą główka w dole już od 24 tygodnia, więc chyba wie, co robi :D
Zaczął się grudzień, ciekawe, kiedy zaczną się dzieciaczki pojawiać na świecie:)
 
Ehh…Ktg wychodzi dobrze, szyjka wciąż na takim samym poziomie co była w pnd, wciąż zamknięta ale, mój prowadzący dziś robiąc mi usg brzucha wciąż widzi arytmię u małego 🙄
Mówi, ze nie mam się martwić, ze u cześci dzieci po porodzie w pare dni normuje swoje serducho…Myślałam, ze czekają nas jakiej badania dodatkowe, ale tylko mowil, ze po porodzie skonsultować to z kardiologiem dziecięcym. Doktor z IP, kiedy mnie przyjmowała nic nie widziała na usg, mówiła ze wszystko jest w porządku (usg mojego prowadzącego i dr ze szpitala robione w odstępie 2h). Dziś lekarz z obchodu również zdziwiony, bo on nie widzi odchylen na wydrukach. Cholera wie komu ufać, kto jest nadgorliwy albo bardziej olewacki.
Może jutro wyjdę 🤔 może. Mam obserwować śluz czy czasami mi wody nie odchodzą lub czop.
Czuje, ze tydzień, ‚max dwa i poród.
Obawa, ze taki mały jest (35 tc a ma 2400 wg usg)😶
Ale Ty też mówiłaś że jesteś drobniutka. Nie wiem jakie tatuś gabaryty 😉 może podał się na Ciebie kruszynko😊
A na spokojnie myślę że do porodu dobije do 3kg
Serduszkiem też się nie przejmuj jeśli jeden lekarz to tylko zobaczył a później po porodzie pojedziesz na kontrolę
 
Moja też malutka, 2500 w 37 tygodniu i też mam cukrzycę. Zawsze myślałam, że małe dzieci to się łatwiej rodzi, nie straszcie. Zresztą główka w dole już od 24 tygodnia, więc chyba wie, co robi :D
Zaczął się grudzień, ciekawe, kiedy zaczną się dzieciaczki pojawiać na świecie:)
Mi tylko tłumaczyły ze takie malutkie to mogą np. Z ręką do góry się rodzić i to już trochę gorzej a te duże już inaczej niż prawidłowo nie wejdą w kanał 😅
 
Moja też malutka, 2500 w 37 tygodniu i też mam cukrzycę. Zawsze myślałam, że małe dzieci to się łatwiej rodzi, nie straszcie. Zresztą główka w dole już od 24 tygodnia, więc chyba wie, co robi :D
Zaczął się grudzień, ciekawe, kiedy zaczną się dzieciaczki pojawiać na świecie:)
Polozna z oddziału mówiła, ze mój z waga jest w normie…Prowadzący również, ze mieści się w widełkach jeśli chodzi o tc. Mnie martwi jego waga teraz, bo czuje, ze pare dni i się zacznie akcja
 
Polozna z oddziału mówiła, ze mój z waga jest w normie…Prowadzący również, ze mieści się w widełkach jeśli chodzi o tc. Mnie martwi jego waga teraz, bo czuje, ze pare dni i się zacznie akcja
Oj, też się martwiłam wagą dwa tygodnie wcześniej, że mogę urodzić przed czasem taką kruszynkę, zwłaszcza że miałam na głowie przeprowadzkę i trochę stresu z tym związanego. Ale dałam radę i teraz spokojnie czekam. Trzymam za Was kciuki, żeby wszystko było dobrze. 🙂
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry