reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ubranek 56 kupiłam tylko kilka zestawów bo dzieciątko szybko rośnie. 62 mam już więcej zawsze można wywinąć rękawki i założyć na mniejsze dziecko. 68 mam dwa Body i jedne dresy więcej nie kupuje zobaczę jak maluszek będzie rósł i dokupcie na bieżąco.
No ja też tych 56 mam zamiar mniej kupić i szukałam w tańszych sklepach typu Lidl bodziaki z tamtad mam. Jeszcze parę śpiochów potrzebuje. Te "ładniejsze" z H&M, next, Smyk mam na 62.
Teraz zrobiłam sobie jeszcze listę ile czego potrzeba żeby nie przesadzić 😅
 
reklama
Hej. Ha jeszcze prawie nic nie kupowałam ale łóżeczko, Przewjak ,wozek mam po synach dopkupie tylko parę ubranek różowych, kocyk ,wanienke i akcesoria typu smoczki butelki, pieluchy itp. Dziewczyny A jak wasza waga?
 
Hej. Ha jeszcze prawie nic nie kupowałam ale łóżeczko, Przewjak ,wozek mam po synach dopkupie tylko parę ubranek różowych, kocyk ,wanienke i akcesoria typu smoczki butelki, pieluchy itp. Dziewczyny A jak wasza waga?
U mnie koniec 25 tygodnia, przytyłam do tej pory w sumie 5 kg- nie mam żadnych zachcianek jeśli chodzi o jedzenie, w pierwszym trymestrze przytyłam 4 kg i lekarz mnie trochę zastopował z tym tempem tycia, w tej chwili jest okay (mój lekarz baaardzo pilnuje wagi, pierwszą rzeczą na każdej wizycie jest sprawdzenie wagi)
Jeśli chodzi o ubranka kupiłam parę sztuk na 56cm, ale bardziej celuje w 62cm
 
Ja jestem w 23tyg i jestem jakieś 6kg może już 7kg do przodu ale czuję się że sobą bardzo dobrze 😉 mi odrazu na początku wskoczyło 2 kg wody.
Dziewczyny właśnie przyszła mi paczka z NEXT i muszę przyznać że ceny jak w hm a jakoś wg mnie lepsza. Bardzo ładne ciuszki kolorowe pięknie uszyte i bardzo fajnej jakości materiał.
 
Hej. Ha jeszcze prawie nic nie kupowałam ale łóżeczko, Przewjak ,wozek mam po synach dopkupie tylko parę ubranek różowych, kocyk ,wanienke i akcesoria typu smoczki butelki, pieluchy itp. Dziewczyny A jak wasza waga?
Ja należę do tych puszystych, na początku ciąży waga spadła o 6 kilo i jak narazie nie przybieram kilogramów co cieszy mojego lekarza, chociaż czuje że już na dniach zacznie się to zmieniać 😂
 
Ja zaczynam 25 tydz ciąży i waga +8kg. Ruchy dziecka czuje rano i wieczorem oraz jak zjem. Maluszek jest dość aktywny 🙂
Co do ubranek to też zależy jak duże dziecko. Mój poprzedni synek urodził się długi na 58cm, więc rozmiar 56 w ogóle się nie przydał. Wiedziałam, że ma być większy, dlatego od razu do szpitala szykowałam rozmiar 62. Dzieci zazwyczaj rosną dość szybko, po niecałym miesiącu używałam rozmiar 68.
Z rzeczy wyprawowych większość mam po starszych dzieciach. Kupiłam z wyprzedaży kombinezon zimowy i chce kupić jeszcze ręczniczki z kapturkiem po kąpieli i jakiś ładny kocyk.
 
Smyk, 5 10 15- często są wyprzedaże, Pepco 🙂
Właśnie pracuje w Pepco i po opiniach innych matek, zacznę chyba zakupy właśnie od pepcowych bodziakow 😊 pytam się gdzie kupujecie, bo ostatnio jak weszłam do smyka to odrzucił mnie zapach chińszczyzny. Wiadomo że z Pepco ciuszki w większości są produkowane w Chinach (chociaż bawełna organiczna do mnie przemawia 😊), ale to co poczułam w smyku mnie odrzuciło 😱
 
reklama
Do góry