reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Cześć dziewczyny. Późno dołączam do Was bo niestety czasu mało na forum. Obecnie 24 tc. W grudniu zeszłego roku urodziłam córkę. 3 tygodnie przed terminem. Miała być styczniowa ale odpływały mi wody i akcja porodowa się rozkręcała. Urodziła się 28 grudnia siłami natury. Nie długo potem zaszłam w ciążę. Na początku to mi się śmiać chciało i nie wierzyłam że to może być ciąża. Jednak test i beta były jednoznaczne. Chciałam drugie dziecko ale nie wiedziałam że będzie tak szybko. Termin też mam na 17 grudnia więc różnica roku będzie między dziećmi. Teraz urodzi się chłopczyk :) pozdrawiam :)
Witamy!
U mnie będzie różnica rok i 4 miesiące więc trochę podobnie 😅 też chcieliśmy drugiego bobasa ale nie myśleliśmy że tak szybko się uda.
damy radę!
 
A szukacie nowych czy używanych wózków? bo jak patrzę na ceny nowych to jednak chyba wybiorę się w strony z używanymi. Niektóre naprawdę w fajnej formie.
Ja szukam raczej nowych ale moi teściowie się zadeklarowali, że chcą kupić wózek 😎😎 to nasze pierwsze dziecko więc wózek zostanie myślę na rodzenstwo 😉
 
A ja mam pytanie co do ubranek. Patrzę na rozmiary 56, 62.
Sugerujecie się gotowymi listami ile czego kupić żeby nie przesadzić czy macie to w nosie i kupujecie ile i jakie wam się podobają?
Bo ja weszłam w tą krainę maleńkich ubranek i naprawdę muszę się mega powstrzymywać z zakupami bo lejce puszczają 😅
 
A szukacie nowych czy używanych wózków? bo jak patrzę na ceny nowych to jednak chyba wybiorę się w strony z używanymi. Niektóre naprawdę w fajnej formie.
My dostaliśmy wózek także korzystamy z używanego. Dla pierwszej córki kupiliśmy zestaw 3w1 nówkę i uważam że to było bez sensu. Szkoda kasy. Gondolka niby była fajna ale w spacerówce już było ale i ostatecznie sprzedaliśmy za pół ceny i kupiliśmy inną używaną. Niestety wózek bardzo traci na wartości za sam fakt że jest używany a gondoli nie ma szans żeby dziecko zniszczyło [emoji846]
 
reklama
A ja mam pytanie co do ubranek. Patrzę na rozmiary 56, 62.
Sugerujecie się gotowymi listami ile czego kupić żeby nie przesadzić czy macie to w nosie i kupujecie ile i jakie wam się podobają?
Bo ja weszłam w tą krainę maleńkich ubranek i naprawdę muszę się mega powstrzymywać z zakupami bo lejce puszczają 😅
Ubranek 56 kupiłam tylko kilka zestawów bo dzieciątko szybko rośnie. 62 mam już więcej zawsze można wywinąć rękawki i założyć na mniejsze dziecko. 68 mam dwa Body i jedne dresy więcej nie kupuje zobaczę jak maluszek będzie rósł i dokupcie na bieżąco.
 
Do góry