reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja w piątek mam usg połówkowe, dokładnie jutro będzie półmetek, strasznie ten czas ucieka :-) będziecie robiły echo serca Waszych dzieciaczków?
 
Matylda albo Laura🙂 Ostatecznie zdecyduje gdy ją zobaczę 🙂
Ja już pod USG :) mały rozwija się prawidłowo i nie ma wątpliwości że chłopak :) była "antenka" widoczna 😍
Nawet dostałam takie zdjęcie :
IMG_20210713_142018.jpg
 
Ja też mam dziś USG :) w końcu zobaczę mojego synka bo już 3 tygodnie go nie widziałam ;)

Od 4 dni boli mnie kość ogonowa, nie mogę siedzieć. Wyczytałam że moga to powodować zmiany hormonalne i powiększająca się macica. Czy któraś z Was miała taką dolegliwość ?
Mnie też boli kość ogonowa, czasami mocniej, czasami słabiej. W każdej ciąży to miałam, a po urodzeniu mijało. Z dziwnych i męczących dolegliwości też zatyka mi uszy, że słabiej słyszę 😐 ale tylko w ciąży tak mam.
 
Mnie też boli kość ogonowa, czasami mocniej, czasami słabiej. W każdej ciąży to miałam, a po urodzeniu mijało. Z dziwnych i męczących dolegliwości też zatyka mi uszy, że słabiej słyszę 😐 ale tylko w ciąży tak mam.
No własnie mi też zatyka się ucho ! Średnio raz na jakieś dwa tygodnie lub nawet częściej, nie miałam tego typu problemów wczesniej... Ale nie pomyślałam że to od ciąży ;) dobrze wiedzieć że ktoś też tak ma bo myślałam że tylko ja jak zwykle mam jakieś dziwne objawy.
Jak sobie radzisz z tym uchem ? Ja wcześniej wpuszczalam acustone i po paru godzinach przechodziło ale w niedzielę koło południa mi zatkało i wieczorem samo przeszło. Też wtedy słabiej słyszę i głośniej mówię 🙈

A czy bol tej kości ogonowej jakoś Ci mija czy boli cały czas ?
 
Mnie też boli kość ogonowa, czasami mocniej, czasami słabiej. W każdej ciąży to miałam, a po urodzeniu mijało. Z dziwnych i męczących dolegliwości też zatyka mi uszy, że słabiej słyszę 😐 ale tylko w ciąży tak mam.
Właśnie też mam czasami uczucie zatkanych uszu. Myślałam, że to ciśnienie, ale jest ok. Strasznie mnie to denerwuje....
 
Hej dziewczyny, termin mam na 28.12 Aktualnie jestem w 16tc(15+5). Badania prenatalne i wszystkie inne do tej pory wyszły dobre, mimo to ja nie potrafię się cieszyć tą ciąża.. Strasznie panikuje Jak na razie nie czuje żadnych bóli,nie krwawie ani nic złego się nie dzieje. A mimo wszystko non stop czuje strach i mam złe myśli Dowalilo mi to ze mialam miec badania w tym tyg na co czekałam by usłyszeć,ze jest dobrze ale zostały przeniesione na za 2tyg Nie wiem jak ja to wytrwam 🙄 Dodam,ze jestem po jednej stracie w 6tc. A ciąża wyczekiwana,myślę ze to może być głównym powodem strachu. Czy jest tu ktoś kto tez tak panikuje jak ja i wie jak sobie z tym radzic? Chciałabym zacząć panowac nad tymi durnymi myslami by móc się cieszyć z malenstwa i szczęśliwie doczekać końca Czego życzę również wam wszystkim tu ❤
Rozumiem Ciebie ❤️ Ja po 2 zdrowych ciążach miałam dwie straty. Kiedy w marcu tego roku zobaczyłam znowu 2 kreski na teście poczułam zamiast radości strach, że znowu będę musiała się z tym zmierzyć. W dniu pierwszej wizyty u lekarza zaczęłam krwawić, więc byłam przekonana, że to poronienie. Tymczasem okazało się, że to krwiak i po miesiącu się wchłonął. Jestem po badaniach prenatalnych wszystko wyszło dobrze. Obecnie 18 tydzień (17+5) ale ciągle czekam na kolejną wizytę, by dowiedzieć się że nic złego się nie dzieje. W domu mam 2 latka i 4 łatkę, więc nie mam czasu by za dużo rozmyślać i może to mnie ratuje. Pocieszające jest, że jesteśmy już w drugim trymestrze, więc najbardziej newralgiczny czas minął i powinno być wszystko dobrze i tego trzeba się trzymać 🙂
 
reklama
Do góry