reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ile z Was zna już na pewno płeć :)?
Byłam dzisiaj na wizycie, ale maluch siedział po turecku i lekarz powiedział, że wygląda mu na dziewczynkę, ale tak na 80% 😅 . A już myślałam, że się dowiem na 100% 🤪
Ja miałam tak samo, też siedziało po turecku i lekarz powiedzial że na 80 , 90% dziewczynka ale po tyg byłam u innego lekarza i potwierdzili że bedzie córka. A to Twoje pierwsze dziecko?
 
reklama
Ja póki co zamówiłam na wyprzedaży 2x body, w tym jedno kopertowe i dwie piżamki, wszystko z KappAhl. Mają tam piękne ciuszki, dziewczyny pisały, że w Next też są fajne i dobre jakościowo rzeczy, koleżanka też mi o nich wspominała. Mi bratowa chce odkładać po swoje córeczce wszystko co nada się na zimę dla mojej więc się bardzo z tego cieszę bo też ma piękne rzeczy 🌸
Ja w Smyku kilka rzeczy na wyprzedazy kupiłam. Głównie pajace i body kopertowe. Mam też komodę z przewijakiem po siostrzenicy. Co do wózka to myślałam o jakimś 2 w 1. I osobno fotelik do auta.
 
Ja miałam tak samo, też siedziało po turecku i lekarz powiedzial że na 80 , 90% dziewczynka ale po tyg byłam u innego lekarza i potwierdzili że bedzie córka. A to Twoje pierwsze dziecko?
Tak, pierwsze :)

Ja jeszcze niczego nie kupowałam, ciągle miałam jakieś opory, ale chyba powoli się przełamuję i po prenatalnych na pewno zakupy wjadą :D. Za łóżeczkiem i wózkiem rozglądam się już od jakiegoś czasu, ale poluję na okazje :)
 
Ja kupuje powoli ciuszki, z pozostałych rzeczy nie mam kompletnie nic jeszcze 🤷‍♀️ Wyczekuje pierwszych ruchów Małego 😍 miałyście już czy czekacie ? Bo to moja pierwsza ciąża i podobno w pierwszych te ruchy czuje się jednak trochę później.
ja już czuje ale jestem aktualnie w 20 tc.
 
Cześć dziewczyny.

Bardzo dziękuję, że mogłam znowu powrócić do tej grupy. Moje przygody z Wami zakończyły się na 650 stronie i z pewnością powolutku je nadrobię. Mam teraz bardzo intensywny okres, bo mam remont i przeprowadzkę rodziców, wybiegłam kompletnie z obiegu. Mam nadzieję, że Wam wszystkim zdrówko dopisuje i brzuszki powoli się zaokrąglają. U mnie zaczął się 19 tydzień i póki co, niczego nie wyczuwam pod powłokami tluszczyku :D Mdłości ustąpiły, więc czuję się jak nowo narodzona.
PS. Drugi trymestr niekiedy powoduje, że zapominam o tym, że jestem w ciąży... :D

No i przepraszam, że tak długo się tutaj nie odzywałam. Mam nadzieję, że więcej się to nie powtórzy...

Ściskam mocno!
 
reklama
Ja kupuje powoli ciuszki, z pozostałych rzeczy nie mam kompletnie nic jeszcze 🤷‍♀️ Wyczekuje pierwszych ruchów Małego 😍 miałyście już czy czekacie ? Bo to moja pierwsza ciąża i podobno w pierwszych te ruchy czuje się jednak trochę później.
Tak samo, u mnie cisza. No i też pierwsza ciąża. Czekam z niecierpliwością...
 
Do góry