reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

U mnie też chłopiec. Na imię kompletnie nie mam pomysłu może Oliwier.....dziewczyny.a jak wasze wagi, dużo przytylyscie? Ja jestem w 15 tyg i przytyłam tylko 1kg ? Czy to normalne
 
reklama
U mnie też chłopiec. Na imię kompletnie nie mam pomysłu może Oliwier.....dziewczyny.a jak wasze wagi, dużo przytylyscie? Ja jestem w 15 tyg i przytyłam tylko 1kg ? Czy to normalne
To u mnie leci też 15 tydzień i w sumie przybył mi tylko jeden kilogram, ale od początku ciąży ubyło ich aż cztery.
 
Wybrane macie już imiona dla maluszków? Mi jak lekarz powiedzial że dziewczynka to zaczynam intensywnie myśleć. Może jakieś propozycje?

Dla chłopca Aleksander albo Adaś. A dla dziewczynki chyba za dużo, bo Nina, Dominika, Asia, Natasza.. ciężko wybrać 🤪

Dziewczyny ja chyba wczoraj poczułam lekkie ruchy a może tylko mi się wydawało .. ale leżąc na brzuchu poczułam na środku takie jak by trzepotanie motylka ☺️
Co do imion to dla dziewczynki : Nela , Zoja i Blanka . A dla chłopca : Filip albo Wiktor ☺️

Ja też coś czuję od kilku dni, co prawda cały czas mam wątpliwości czy to nie w jelitach coś "gra" 🤪, ale chyba jednak za często się to "łaskotanie" powtarza 😍. Mam nadzieję, że to ruchy, bo już się powoli zaczynałam niepokoić czemu ciągle nic, mimo że 18 t.c.
 
U mnie też chłopiec. Na imię kompletnie nie mam pomysłu może Oliwier.....dziewczyny.a jak wasze wagi, dużo przytylyscie? Ja jestem w 15 tyg i przytyłam tylko 1kg ? Czy to normalne

No to ja już przytyłam 4kg i w międzyczasie nic nie chudłam, nie wiem czy śmiać się czy płakać 🤣 tłumaczę to sobie tym, że w ogóle nie wymiotowałam, mdłości też miałam niewielkie, więc może dlatego 🤪
 
No to ja już przytyłam 4kg i w międzyczasie nic nie chudłam, nie wiem czy śmiać się czy płakać 🤣 tłumaczę to sobie tym, że w ogóle nie wymiotowałam, mdłości też miałam niewielkie, więc może dlatego 🤪
No ja też bez mdlosci bez wymiotów. Od początku ciazy samopoczucie mam lepsze niż przed ciąża
 
No to ja już przytyłam 4kg i w międzyczasie nic nie chudłam, nie wiem czy śmiać się czy płakać 🤣 tłumaczę to sobie tym, że w ogóle nie wymiotowałam, mdłości też miałam niewielkie, więc może dlatego 🤪
Ja Jeszcze nie czuje ruchow ale byłam wczoraj na wizycie i dzidziuś jest ruchliwa więc sie nie martwię. Mam nadzieję że wkrótce poczuje bo już zaczęłam 18 tydz. Ja schudłam 5 kg ale wrócił mi apetyt więc szybko nadrobie.
 
Ja Jeszcze nie czuje ruchow ale byłam wczoraj na wizycie i dzidziuś jest ruchliwa więc sie nie martwię. Mam nadzieję że wkrótce poczuje bo już zaczęłam 18 tydz. Ja schudłam 5 kg ale wrócił mi apetyt więc szybko nadrobie.

Ja dopiero 09.07 mam wizytę, w czerwcu nie miałam żadnej, więc dłuży mi się strasznie 😱
 
reklama
Do góry