reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Jak nie świadczą ? Chyba właśnie daje to do myślenia , że skoro w dniu planowanej miesiączki były słabe to ciąża może być wczesną , i chyba brak zarodka też coś wyjaśnia ? Daje trochę do myślenia ? Czy nie , nie wiem bardzo septycznie podchodzisz.. myślę że każdej z nas należy na tym żeby dziecko było zdrowe i było wszystko w porządku . Może ty masz inne podjescie do swojej ciąży ja bardzo przeżywam to że może być coś nie tak i wjeżdżanie na kogos w takiej sytuacji nie jest wporzadku 🙂
Nie wjeżdżam na Ciebie, ale wstawianie nam tu ciągle tego samego zdjęcia w niczym Ci nie pomoze. Po prostu uważam że na Twoje pytania może odpowiedzieć tylko lekarz.
O tym, że to może być wczesna ciąża pisałam Ci już dwa razy, i pozostałe dziewczyny również.
Masz dziś kolejną wizytę więc lekarz może rozwieje Twoje wątpliwości, a może będziesz musiała poczekać jeszcze z tydzień , żeby zobaczyć na USG coś więcej niż tylko pęcherzyk.
 
reklama
Hej, ja dzis zostalam z mlodym w domu, bo przeziebiony wiec troche poleniuchujemy 😉 jutro pierwsza wizyta o 15:40, ciekawe jak moja kijanka sie rozwija 😉
Dzis rano sie wkurzylam przy mierzeniu cukru na czczo, pokazalo mi wynik 106, ja juz praktycznie nie jem nic niedozwolonego a tu taki cyrk, zmierzylam po chwili z innego palca a tam 91 :/ roznica kilku jednostek ok, ale 15? Przy wyniku na czczo to ogromna roznica. Kupilam nowy glukometr i bede patrzec o co chodzi.
Ja już pisałam, że ja mam tak głupio z poranną glukozą. Do 8 powyżej normy a około 8:40 już w normie.
Wyniki z laboratorium 90 ale powiedziałam mojej gin jaki mam problem, zastanowiła się trochę, ale pokazałam jej wyniki dziennych pomiaru to stwierdziła że w ciągu dnia to już wygląda idealnie. Więc na razie mam się nie martwić, ale pilnować diety i prowadzić kontrolę cukru we krwi jak do tej pory.

Ja mam jeszcze problem że krew z palca mi nie leci więc kłuje się w płatek ucha ☹️
 
Ja właśnie też byłam nawet bardzo mocno na czczo bo miałam wizytę o 11.45 a wyniki były dobre także już się tym w ogóle nie martwię :)
 
Jak nie świadczą ? Chyba właśnie daje to do myślenia , że skoro w dniu planowanej miesiączki były słabe to ciąża może być wczesną , i chyba brak zarodka też coś wyjaśnia ? Daje trochę do myślenia ? Czy nie , nie wiem bardzo septycznie podchodzisz.. myślę że każdej z nas należy na tym żeby dziecko było zdrowe i było wszystko w porządku . Może ty masz inne podjescie do swojej ciąży ja bardzo przeżywam to że może być coś nie tak i wjeżdżanie na kogos w takiej sytuacji nie jest wporzadku 🙂

Wedlug om masz dzis 6+6?
 
Ja jestem za zamkniętym wątkiem można wkleić linka jak ktoś będzie chciał dołączyć to się dopisze. Tak miałyśmy 7 lat temu tylko przyniosłyśmy się na messengera później i do dziś mamy kontakt . Jeżeli chodzi o szczepienie na dzień dzisiejszy się nie zaszczepić bo nie ma badań potwierdzających bezpieczeństwo względem dziecka. W pierwszej ciąży kupiłam sobie tylko jedne spodnie z hm i miałam przeć cała ciąże a teraz myśle nad leginsami i jakieś z 3 bluzki ciążowe bo do końca lipca będę pracować już ustaliłam z przełożona a w jeansy się już nie mieszczę 😂😂
Też planuje chyba do końca lipca. Jeszcze nie mówiłam nic w pracy, dopiero po prenatalnych po 2.06 pracowałabym dłużej ale są czasy pandemii więc trzeba patrzeć na siebie. Boję sie tylko że zwariuje od sierpnia do grudnia siedzieć w domu.. trzeba jakieś zajęcie sobie znaleźć.
 
Też planuje chyba do końca lipca. Jeszcze nie mówiłam nic w pracy, dopiero po prenatalnych po 2.06 pracowałabym dłużej ale są czasy pandemii więc trzeba patrzeć na siebie. Boję sie tylko że zwariuje od sierpnia do grudnia siedzieć w domu.. trzeba jakieś zajęcie sobie znaleźć.
Ja że względu na krwiaka siedzę na l4 od 2 tygodni, chociaż pracowałam zdalnie. Ale lekarz uznał, że nie mogę 8 godzin siedzieć, cisnąć brzucha i się stresować. Więc już mi siada na głowę. Ale z drugiej strony w pracy teraz sezon, więc duży stres, praca po godzinach...
 
Hej, ja dzis zostalam z mlodym w domu, bo przeziebiony wiec troche poleniuchujemy 😉 jutro pierwsza wizyta o 15:40, ciekawe jak moja kijanka sie rozwija 😉
Dzis rano sie wkurzylam przy mierzeniu cukru na czczo, pokazalo mi wynik 106, ja juz praktycznie nie jem nic niedozwolonego a tu taki cyrk, zmierzylam po chwili z innego palca a tam 91 :/ roznica kilku jednostek ok, ale 15? Przy wyniku na czczo to ogromna roznica. Kupilam nowy glukometr i bede patrzec o co chodzi.
A bierzesz jakieś leki? Metforminę? Ja brałam 2 x 1000 glucophage, ale już po woli schodzę z dawki. Dostałam od diabetolog glucometr, zmierzyłam dzisiaj na czczo (co prawda od wstania trochę minęło bo wcześniej zawiozłam dziecko do przedszkola) i pokazało mi 20. Byłam przerażona. Muszę poczytać jeszcze instrukcję, bo może coś źle robię. Cukier na poziomie 20 to bardzo mało, a ja czułam się nieźle.
 
Mnie pobolewa, czasem trochę lekko jak na okres, czasem lewy jajnik, czasem prawy, najczęśćiej wiczorem albo po jakimś wysiłku fizycznym, na przykład wczoraj po myciu okna ;)
Też mnie pobolewają obydwie strony, generalnie mam tak przeróżne i dziwne bóle brzucha, że już przestałam na nie zwracać uwagę:D ale wszystkie są dość umiarkowane i do zniesienia.

Dziś po 17 mam pierwszą wizytę stacjonarną u gin - do tej pory jechałam na samych teleporadach, gdzie zlecali mi wszystkie badania. Jestem bardzo ciekawa co usłyszę :)
 
A bierzesz jakieś leki? Metforminę? Ja brałam 2 x 1000 glucophage, ale już po woli schodzę z dawki. Dostałam od diabetolog glucometr, zmierzyłam dzisiaj na czczo (co prawda od wstania trochę minęło bo wcześniej zawiozłam dziecko do przedszkola) i pokazało mi 20. Byłam przerażona. Muszę poczytać jeszcze instrukcję, bo może coś źle robię. Cukier na poziomie 20 to bardzo mało, a ja czułam się nieźle.
20 to masakra. ja kiedyś miałam 45 i tak mi trzęsły ręce że nic nie mogłam zrobić.
 
reklama
Nie wjeżdżam na Ciebie, ale wstawianie nam tu ciągle tego samego zdjęcia w niczym Ci nie pomoze. Po prostu uważam że na Twoje pytania może odpowiedzieć tylko lekarz.
O tym, że to może być wczesna ciąża pisałam Ci już dwa razy, i pozostałe dziewczyny również.
Masz dziś kolejną wizytę więc lekarz może rozwieje Twoje wątpliwości, a może będziesz musiała poczekać jeszcze z tydzień , żeby zobaczyć na USG coś więcej niż tylko pęcherzyk.

Ja że względu na krwiaka siedzę na l4 od 2 tygodni, chociaż pracowałam zdalnie. Ale lekarz uznał, że nie mogę 8 godzin siedzieć, cisnąć brzucha i się stresować. Więc już mi siada na głowę. Ale z drugiej strony w pracy teraz sezon, więc duży stres, praca po godzinach...
Ale teraz wszystko jest wporzadku normalnie się rozwija dziudzius
 
Do góry