reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Cześć wszystkim [emoji4] nie odzywalam się, bo do wczorajszej wizyty musiałam się trochę wyciszyć, żeby się nie denerwować, ale na szczęście wszystko jest dobrze. Dzidziuś rośnie i bije mu serduszko [emoji173] Zgodnie z Usg dzisiaj 7+6. Jestem przeszczęsliwa, ale dalej pełna obaw [emoji4]

Gratuluję każdej udanej wizyty [emoji173] i bardzo mi przykro z powodu tych, które musiały się już pożegnać [emoji17] rozumiem ten ból, bo sama przez to przechodziłam [emoji3064]
 
reklama
O raju, mam identyczne zachcianki co Ty! Tak samo sugeruję się moim odruchem wymiotnym, który towarzyszy przy większości produktów w sklepie. Wczoraj wyszłam ze sklepu z Almette, jasnymi bułkami, pomidorami i łososiem. Na słodycze nałożyłam sobie bana, bo trochę ostatnio przegięłam. W 4-5 tygodniu ciągnęło mnie do kiszonek, 3 kilogramy ogórków zjadłam w 5 dni. Teraz już nie mogę na nie patrzeć. Ogólnie dziwny stan i już chciałabym pozbyć się tych wymiotów i przede wszystkim tego super węchu, który utrudnia życie :p No, ale nie narzekam, oby bombel rósł w siłę :)
Ja tez almette!:D i serek topiony z szynką;)

Jestem myślami ze wszystkimi dziewczynami, które otrzymały złe wieści, ogromnie współczuję 😢
 
Proszę, trzymajcie za mnie dziś kciuki, bo ja bardzo się stresuję. Mam wizytę na 16, dowiem się czy to plamienie, jakie miałam negatywnie wpłynęło na dziecko, czy się rozwija. Nie umiem nastawić się na najgorsze, nie umiem się też cieszyć.
 
Dziewczyny, byłam właśnie u cudownej Pani Doktor i niestety potwierdziła najczarniejszy scenariusz. Ciąża jest martwa i mam czekać na poronienie lub zgłosić się za 10 dni do szpitala. Serce pękło mi na pół...
Żegnam się z Wami i życzę, żebyście w zdrowiu doczekały szczęśliwego grudniowego rozwiązania. Trzymajcie się <3
Kochana trzymaj się cieplutko, popłacz sobie, wyplącze się, nie trać nadziei, niebawem uda Ci się być w zdrowej pięknej ciąży, tylko nie przestawaj wierzyć ❤️
 
Matko 54? Ja poniżej 67 nie mogę zejść już od kilku lat🥺
Przy staraniu się wyszło że mam hasimoto i te odtarczycowe szaleją..zaczęłam brać pół tabletki eutyroxu 25mg i 1/4 tabletki czegoś tam i zaszłam..teraz biorę jedną tabletkę tego eutyroxu i wyniki mam prawidłowe💪

Ja jestem niska mam tylko 158 cm wzrostu 🙂 wiec przy tych 54 kg mialam brzuszek
 
reklama
Do góry