reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Kochana. Czytałam wszystkie Twoje posty. Łzy płynęły Mi po policzkach. Nie mogłam dzisiaj się na niczym skoncentrować. Kiedy dowiedziałam że masz dwójeczke zdrowych dzieci to się uradowałam. Jestem myślami z Tobą. Dobrze że czujesz się fizycznie dobrze. Pamiętaj że zawsze po burzy wychodzi słoneczko. Tego życzę Tobie z całego serca ❤❤❤
Dziękuję 😌już jestem na szczęście w domu i psychicznie też już mi lepiej. Ciąża nie była pozamaciczna tylko obumarła... na co wskazywała spadająca beta. Stwierdziłam, że chyba póki co odpuszczę ten temat. Powiem szczerze, że po tym zdarzeniu jeszcze bardziej doceniłam to co już mam ❤️ zdrówka dla Ciebie i maleństwa 😘
 
reklama
A to nie liczy się od pierwszego dnia ostatniej @? Ja jutro będę w 4tc.
Liczy, ale zależy tez ile trwał cykl, bo owulacja mogła się przesunąć, poza tym ja mialam zbyt wysoka betę licząc od OM, wiec od razu strach, ze cos nie tak albo może mnoga ciąża, wiec biorąc pod uwagę fakt, ze miałam ostatnio krótsze cykle to ciąża może być starsza... 3 różne internetowe kalendarze i 3 różne tygodnie mi się pokazują, wiec zobaczymy co lekarz powie :) ale jutro robię jeszcze raz betę i progesteron sprawdzę :)
 
Oo.. Z którego miesiąca jest synek?? Bo też mam córeczke, w październiku będzie miała 5 lat. Mi z apki wychodzi 17 grudnia. Idziemy łeb w łeb. Haha :D
Hej dziewczyny! Chętnie do Was dołączę i ja. Beta z czwartku 26, wczoraj 112, to moja druga ciąża, w domu rozrabia już wesoły, prawie pięciolatek. Termin z kalkulatora to prawdopodobnie 18 grudnia. Życzę wszystkim spokojnych ciąż [emoji3590]
 
Witajcie grudniowe mamy. Staram się z mężem 1.5 roku o drugie dziecko. Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam odpuścić i przestać testować, ale że został mi ostatni test to dzisiaj 4 dni przed @ zrobilam go. Czy Widzicie 2 kreski ? Bo naprawdę zgłupiałam.... coś słabego niby widać ale....
 

Załączniki

  • 16181637415335012969367824762776.jpg
    16181637415335012969367824762776.jpg
    236,9 KB · Wyświetleń: 107
reklama
Witajcie grudniowe mamy. Staram się z mężem 1.5 roku o drugie dziecko. Co miesiąc testowanie i jedna kreska. Postanowiłam odpuścić i przestać testować, ale że został mi ostatni test to dzisiaj 4 dni przed @ zrobilam go. Czy Widzicie 2 kreski ? Bo naprawdę zgłupiałam.... coś słabego niby widać ale....
Widać! 🌞🙂
 
Do góry