reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Tak czasem coś takiego poczuje i się zastanawiam czy to w pochwie czy to młody mi po pęcherzu kopnął. Pachwiny też co chwilę ciągną.
Mnie bardziej zastanawia że wieczorami mam podwyższona temperature tak 37 stopni. Ale czytałam że w ciąży taka temp to nic strasznego. Ale czuje się odrazu zmęczona i taka czerwona na buzi. Muszę sobie ciśnienie mierzyć a nie mam czym jeszcze.
Ja tez wieczorami jestem rozpalona, czuje po twarzy tez właśnie.
Lekarz Ci mowil, ze po jakich objawach jechać do szpitala ?
 
reklama
Ja tez wieczorami jestem rozpalona, czuje po twarzy tez właśnie.
Lekarz Ci mowil, ze po jakich objawach jechać do szpitala ?
Pytasz o objawy kiedy czujesz że już rodzisz? Jeśli odejdzie czop to nie bo to może nawet do dwóch tyg przed porodem się zdążyć. Jak wody odejdą to też jeszcze bez paniki chyba że masz stwierdzony gbs to jedziesz albo jak wody są zielone lub brązowe to też jedziesz. Jeśli są przezroczyste i czujesz ruchy dziecka a nie masz jeszcze skurczy co 5-7 min to jeszvze nie trzba. Można jeszcze wziąć kąpiel zjeść coś odpocząć i się obserwować.

Mi położna powiedziała że jeśli mam tak wieczorami że mnie rozpala to mam monitorowac czy przydamiem ciśnienie nie jest za wysokie.

Twój Syn będzie Staś 🥰 też mi się to imię bardzo podobało! Piękne ❤️ nasz będzie Adaś
 
Jejku ja to Wam powiem że ciągle czuję jakieś kłucia, bóle, spinanie ale obawiam się że to jeszcze nie to. Boje się że nie odroznie tych wszystkich objawów 😳
Co do wód to nadal mam wrażenie że ciągle coś leci, czasem mam takie mokre uda no ale moja gin mówiła że nic się nie dzieje więc się uspokoiłam, pewnie to upławy.
Pewnie jak czop wyleci do toalety to też nie zauwazne, jedynie na bieliźnie.

Czytałam że te przepowiadające to takie spięcie na kilkanaście sekund i puszczenie. Więc ja tego nie mam jeszcze.
@Sylwestrowa my to mamy łeb w łeb bo ja wczoraj zaczęłam 36 TC :) i myślę że do 37 to spokojnie donoszę
Myślę że te przpowidajace jeśli nie będziesz czuła to się nic nie stanie. Porodu nie przeoczysz 🥴🙈❤️
Ja w poniedziałek będę miała równo 37 tyg SKOŃCZONE ALE Myślę że jeszcze małemu się na świat nie spieszy
Ale już jestem spakowana! Udało mi się to ogarnąc w tym tyg.
 
Pytasz o objawy kiedy czujesz że już rodzisz? Jeśli odejdzie czop to nie bo to może nawet do dwóch tyg przed porodem się zdążyć. Jak wody odejdą to też jeszcze bez paniki chyba że masz stwierdzony gbs to jedziesz albo jak wody są zielone lub brązowe to też jedziesz. Jeśli są przezroczyste i czujesz ruchy dziecka a nie masz jeszcze skurczy co 5-7 min to jeszvze nie trzba. Można jeszcze wziąć kąpiel zjeść coś odpocząć i się obserwować.

Mi położna powiedziała że jeśli mam tak wieczorami że mnie rozpala to mam monitorowac czy przydamiem ciśnienie nie jest za wysokie.

Twój Syn będzie Staś 🥰 też mi się to imię bardzo podobało! Piękne ❤️ nasz będzie Adaś
Nasz też będzie Adaś ♥️ u mnie 38+1 dzisiaj. Skurcze przepowiadacze są, ale do porodu chyba jeszcze daleko u mnie. Mały kręci się intensywnie, mam wrażenie że nie jest główka do dołu 😐 Okaże się za tydzień podczas wizyty. Z jednej strony chciałabym żeby się już urodził, bo ciężko mi, a z drugiej mam tyle spraw na głowie, że mógłby jeszcze trochę posiedzieć w brzuszku 😛 Z tym czopem to różnie, czasami odchodzi stopniowo po kawałku. Ale prawdziwych skurczy porodowych nie da się przeoczyć 😉
 
Nasz też będzie Adaś ♥️ u mnie 38+1 dzisiaj. Skurcze przepowiadacze są, ale do porodu chyba jeszcze daleko u mnie. Mały kręci się intensywnie, mam wrażenie że nie jest główka do dołu 😐 Okaże się za tydzień podczas wizyty. Z jednej strony chciałabym żeby się już urodził, bo ciężko mi, a z drugiej mam tyle spraw na głowie, że mógłby jeszcze trochę posiedzieć w brzuszku 😛 Z tym czopem to różnie, czasami odchodzi stopniowo po kawałku. Ale prawdziwych skurczy porodowych nie da się przeoczyć 😉
Czyli te Adasie to już w brzuchu dają popalić 😅 to ja mam też że z jednej strony bym już chciała żeby się urodził a z drugiej wolałabym żeby poczekał do stycznia żeby zaczął z nowym rokiem 🤷‍♀️ ale chłopaki zrobią po swojemu ❤️

Dokładnie skurczy porodowych i samego porodu nie prześpimy. Ponoć że jak już się zacznie to kobieta wie na 100% że to to.
 
Haha ja mam świąteczne bo dostałam :) ale myślę że się nie przydadzą :(
U nas będzie Szymek i ta decyzję podjęliśmy dwa dni temu.
To u nas same chłopaki na forum :)
Wiem że @Magda_krk bedzie miała mala księżniczkę 😘


Ja chyba nie mam podwyższonej temperatury ale nie wiem bo nie sprawdzam.
 
Pytasz o objawy kiedy czujesz że już rodzisz? Jeśli odejdzie czop to nie bo to może nawet do dwóch tyg przed porodem się zdążyć. Jak wody odejdą to też jeszcze bez paniki chyba że masz stwierdzony gbs to jedziesz albo jak wody są zielone lub brązowe to też jedziesz. Jeśli są przezroczyste i czujesz ruchy dziecka a nie masz jeszcze skurczy co 5-7 min to jeszvze nie trzba. Można jeszcze wziąć kąpiel zjeść coś odpocząć i się obserwować.

Mi położna powiedziała że jeśli mam tak wieczorami że mnie rozpala to mam monitorowac czy przydamiem ciśnienie nie jest za wysokie.

Twój Syn będzie Staś 🥰 też mi się to imię bardzo podobało! Piękne ❤️ nasz będzie Adaś
Dziękuje, Adaś również ładnie 😊😊
Gbs negatywny na szczęście, uff bo już myślałam, ze jak czop odejdzie to już do szpitala (a ja tak się boje go zobaczyć na wkładce 🤦‍♀️). Ehh Niby mi polozna wszystko mówiła, ale powoli chyba rozum tracę przez stres…mieszam fakty, ciagle szukam odpowiedzi na te same pytania jak jakiś taboret.
💙 Mi lekarz przed wypisem mowil, ze do szpitala jak przestane czuć ruchy albo jak brzuch się będzie spinał bardziej niż zwykle. Wizyta w pnd także jeszcze trZymam kciuki, ze szyjka nie będzie szła niżej 🤞
 
reklama
Nasz też będzie Adaś ♥️ u mnie 38+1 dzisiaj. Skurcze przepowiadacze są, ale do porodu chyba jeszcze daleko u mnie. Mały kręci się intensywnie, mam wrażenie że nie jest główka do dołu 😐 Okaże się za tydzień podczas wizyty. Z jednej strony chciałabym żeby się już urodził, bo ciężko mi, a z drugiej mam tyle spraw na głowie, że mógłby jeszcze trochę posiedzieć w brzuszku 😛 Z tym czopem to różnie, czasami odchodzi stopniowo po kawałku. Ale prawdziwych skurczy porodowych nie da się przeoczyć 😉
A na ostatnim usg jak był ułożony? 🤔

Mój już od dawna główka do dołu, ale pare dni temu ułożył ją już w kanał rodny i jak nią rusza to dopiero boli 😩 Jak lekarz robi usg główki to mam wrażenie, ze kichne mocniej a on sam wyleci ze mnie 😳 niesamowite jak skubany jest nisko.
 
Do góry