reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Zazdroszczę Wam że już znacie płeć [emoji4]
Ja robię się coraz bardziej ciekawa, najbliższą wizyta dopiero 5.07 [emoji29]

Ale kupiłam sobie detektor tętna, miodzio sprawa [emoji7] dla takiej panikary jak ja, posłuchać że serduszko bije[emoji7]
Dzięki temu może dotrwam do wizyty [emoji16]
 
reklama
Zazdroszczę Wam że już znacie płeć [emoji4]
Ja robię się coraz bardziej ciekawa, najbliższą wizyta dopiero 5.07 [emoji29]

Ale kupiłam sobie detektor tętna, miodzio sprawa [emoji7] dla takiej panikary jak ja, posłuchać że serduszko bije[emoji7]
Dzięki temu może dotrwam do wizyty [emoji16]
Ooo też właśnie o nim myślałam i się zastanawiałam. A który u Ciebie TC ? Boje się tego że jak bym nie znalazła tętna to na SOR bym jechała 😂
 
Ooo też właśnie o nim myślałam i się zastanawiałam. A który u Ciebie TC ? Boje się tego że jak bym nie znalazła tętna to na SOR bym jechała [emoji23]
14t2d ale z USG ostatniego lekarz powiedział że jest ok 4-5 dni więcej.
Potrzeba cierpliwości, bo np ja jakieś swoje żyły znalazłam które bardzo podobnie do serduszka brzmiały ale wiedziałam że za wolno biją.
Serduszko dziecka bije o wiele szybciej [emoji7]
 
Zazdroszczę Wam że już znacie płeć [emoji4]
Ja robię się coraz bardziej ciekawa, najbliższą wizyta dopiero 5.07 [emoji29]

Ale kupiłam sobie detektor tętna, miodzio sprawa [emoji7] dla takiej panikary jak ja, posłuchać że serduszko bije[emoji7]
Dzięki temu może dotrwam do wizyty [emoji16]
Też mam detektor, świetna sprawa.
Od 11tc udało mi się złapać, choć na opakowaniu niby od 16tc.
 
A ja się mogę pochwalić 😁 z usg termin na 20.12, crl 7.29cm.
I prawdopodobnie będzie chłopak, nawet ja widziałam coś między nóżkami 😅
 

Załączniki

  • 20210618_155200.jpg
    20210618_155200.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 87
Cześć,
Mam pytanie czy któraś z Was ma wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego, właśnie otrzymałam wyniki badania prenatalnego fmf i dostałam zalecenie brac acard 150 1 tabletka na noc.
Proszę o informacje czy ktoś ma podobną sytuacje i jak czuje się po tych tabletkach? Dziękuje.
Mi również wyszło wysokie ryzyko stanu przedrzucawkowego. Wieczorem tabletka acardu. Po tabletkach czuje się dobrze.
 
Czy też was tak kuje brzuch czasem? 16 tydzień się rozpoczął i wieczorami z reguły odczuwam bóle brzucha.
 
Czy też was tak kuje brzuch czasem? 16 tydzień się rozpoczął i wieczorami z reguły odczuwam bóle brzucha.
U mnie 13 tc, też czasem coś się dzieje.
Wspomnij o tym lekarzowi, ale to prawdopodobnie ból po wysiłku. Jak u mnie się pojawia to staram się trochę położyć i odpocząć, wtedy przechodzi
 
reklama
Do góry