reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
No to masz kawałek 😊 ja tez nie dokonać jestem tutejsza choć zdecydowanie mi dłużej do dziewczyn bo ja akurat w Holandii jestem 😊
Emilia a gdzie w Holandii mieszkasz?? Ja wcześniej mieszkałam we Francji i też tam niedługo wrócę, po porodzie na pewno , mam nadzieję że w przyszłym roku. W którym jesteś tygodniu?
 
Niczego innego się po Twoim wpisie nie spodziewałam. Dlaczego jesteś dla mnie taka bezczelna ? Napisałam grzecznie co mi napisałaś w wiadomości prywatnej. Nie jestem gówniara abyś się tak do mnie odzywała. Mam się utożsamiać z jakimiś postami z przed x tygodni? Więcej kultury i szacunku
A co jest niemiłego, niekulturalnego w moim poście ? :) na poprzedniej stronie napisałam dlaczego nowe osoby nie są odrazu akceptowane. Wystarczyło chociaż to przeczytać a nie skarżyć się, że Cię nie zaakceptowałam. To Ty nie szanujesz mojego mojego czasu skoro nawet nie możesz przeczytać kilku postów wcześniej.
 
Cześć dziewczyny :)
Długo męczycie się z mdłościami? Już myślałam że ten objaw mnie ominie, ale od piątku cały czas je odczuwam 😕 Dzisiaj 9t1d
Ja jestem w 10tc więc tak jak Ty i jest coraz lepiej. Na początku nie mogłam nic jeść przez ponad miesiąc, schudłam 3kg ale teraz już przytyłam dwa na nowo. Na kiedy masz termin ?
 
Niczego innego się po Twoim wpisie nie spodziewałam. Dlaczego jesteś dla mnie taka bezczelna ? Napisałam grzecznie co mi napisałaś w wiadomości prywatnej. Nie jestem gówniara abyś się tak do mnie odzywała. Mam się utożsamiać z jakimiś postami z przed x tygodni? Więcej kultury i szacunku
I ja tez Tobie odpisuje grzecznie, więc nie rozumiem o co właściwie Ci chodzi. Mówisz, ze nie jesteś gówniarą, ale wiesz... obrażanie się tylko dlatego, że nie chce przyjąć Cię na forum nie jest przykładem dojrzałość
 
A co jest niemiłego, niekulturalnego w moim poście ? :) na poprzedniej stronie napisałam dlaczego nowe osoby nie są odrazu akceptowane. Wystarczyło chociaż to przeczytać a nie skarżyć się, że Cię nie zaakceptowałam. To Ty nie szanujesz mojego mojego czasu skoro nawet nie możesz przeczytać kilku postów wcześniej.
To że mam sobie czytać ponad 600 stron starych wpisów.
 
Super nie chce już ciągnąć tematu z Tobą. Twoja grupa Twoje reguły, nie jestem pierwszy raz w ciąży i nie pierwszy raz jestem na forum ciążowym. Co jak co ale obrażać to ja się nie obrażam o takie pierdoły, to że wyrażam opinie która Ci się nie podoba nie oznacza że ja się obrażam. Super że jest tu forum publiczne na którym na pewno super się odnajdę. Już Ci dziękuję za wszystkie porady. Miłego dnia i dobrego przebiegu ciąży.
 
Ja jestem w 10tc więc tak jak Ty i jest coraz lepiej. Na początku nie mogłam nic jeść przez ponad miesiąc, schudłam 3kg ale teraz już przytyłam dwa na nowo. Na kiedy masz termin ?
Ja mimo że na początku nie miałam problemu z mdłościami, też schudłam 3 kg :D Póki co trzymam tą wagę, ale mimo to i tak mam wrażenie że wyglądam na większą niż wcześniej 😕 Termin mam na 20 grudnia, następna wizyta 27.05 i zobaczymy czy się nie przesunie
 
reklama
Super nie chce już ciągnąć tematu z Tobą. Twoja grupa Twoje reguły, nie jestem pierwszy raz w ciąży i nie pierwszy raz jestem na forum ciążowym. Co jak co ale obrażać to ja się nie obrażam o takie pierdoły, to że wyrażam opinie która Ci się nie podoba nie oznacza że ja się obrażam. Super że jest tu forum publiczne na którym na pewno super się odnajdę. Już Ci dziękuję za wszystkie porady. Miłego dnia i dobrego przebiegu ciąży.
Chyba pierwszy raz jednak jesteś na na forum skoro uważasz, ze tylko moje zasady😅 to się super odnajdź, tego Ci życzę. Spokojnej ciąży 😊
 
Do góry