reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Czy mogę się do Was troszkę przykleić?
Wygląda na to, że tym razem się uda. Po 4 poronieniach z rzędu osiągnęłam swój "kamień milowy", 8t5d, termin z OM na 24.12 😊
Dotychczas poza dwójką donoszoną na tym etapie wiedziałam, że już nic z tego...
Bąbel w załączniku, 18mm i serducho jak szalone 😊
O super gratulacje !❤ Widzę że mamy ten sam termin !😍 Święta szykują nam się wesołe! 😁🥰
 
reklama
Czy mogę się do Was troszkę przykleić?
Wygląda na to, że tym razem się uda. Po 4 poronieniach z rzędu osiągnęłam swój "kamień milowy", 8t5d, termin z OM na 24.12 😊
Dotychczas poza dwójką donoszoną na tym etapie wiedziałam, że już nic z tego...
Bąbel w załączniku, 18mm i serducho jak szalone 😊
jakie piękne zdjęcie 😍 trzymam kciuki żeby tym razem było ok 😊
 
Czy mogę się do Was troszkę przykleić?
Wygląda na to, że tym razem się uda. Po 4 poronieniach z rzędu osiągnęłam swój "kamień milowy", 8t5d, termin z OM na 24.12 😊
Dotychczas poza dwójką donoszoną na tym etapie wiedziałam, że już nic z tego...
Bąbel w załączniku, 18mm i serducho jak szalone 😊
Pięknie, gratulacje 🤩😍
 
Dzięki Dziewczyny 😊
Niby już jakąś chwilę wiem o ciąży, ale jakoś wcześniej nie chciałam się jeszcze wychylać.
Jest widzę parę mamusiek świątecznych. Z moim śmialiśmy się, że prezent "machnięty" na Wielkanoc, a dostawa na Gwiazdkę 😁
 
Dziewczyny ile czasu jesteście tu już na forum? W którym tygodniu ciąży jesteście? Ja byłam na innym forum od początku ale tam nikt nic nie pisze i jest bardzo mało osób.
Mi administratorka prywatnej grupy napisała że fakt że dołączyłam dopiero teraz to nie przyjmie mnie do grupy prywatnej tylko mam sobie tutaj pisać:) może kiedyś mnie tam zaakceptuje, szkoda tylko że nie można być częścią społeczności z którą się utożsamiam tylko dlatego bo nie ma mnie tu od zeszłego miesiąca. Anyway, mam nadzieję że zostaniecie tu i razem będziemy mogły się wspierać. Ja od kilku dni czuję się znacznie lepiej, i chyba zaczyna mi się pojawiać lekko brzuch!
 
Ja będę mieć już całkowite jaja. 6 grudnia imieniny ma młodszy syn, 16 urodziny męża i rocznica, ślubu, 17 grudnia moje urodziny, w wigilię imieniny męża, 28 urodziny starszego syna i dojdzie dzidzia [emoji23] wyobraźcie sobie jak w grudniu cierpi nasze konto
Wow nieźle!! A ja myślałam że u nas jest grubo :D mój mąż 21.11, nasza rocznica związku 8 grudnia, 29 grudnia rocznica ślubu i 30 urodzony córki i w pierwszej połowie grudnia kolejne urodziny będą :)jakie to będzie intensywne ! :)
 
Dziewczyny ile czasu jesteście tu już na forum? W którym tygodniu ciąży jesteście? Ja byłam na innym forum od początku ale tam nikt nic nie pisze i jest bardzo mało osób.
Mi administratorka prywatnej grupy napisała że fakt że dołączyłam dopiero teraz to nie przyjmie mnie do grupy prywatnej tylko mam sobie tutaj pisać:) może kiedyś mnie tam zaakceptuje, szkoda tylko że nie można być częścią społeczności z którą się utożsamiam tylko dlatego bo nie ma mnie tu od zeszłego miesiąca. Anyway, mam nadzieję że zostaniecie tu i razem będziemy mogły się wspierać. Ja od kilku dni czuję się znacznie lepiej, i chyba zaczyna mi się pojawiać lekko brzuch!
Przeczytaj proszę kilka postów wcześniej bo nie będę się powtarzać co dwa posty 🙃 jeżeli chcesz się tak utożsamić z dziewczynami to masz 689 stron do przeczytania z publicznego wątku.
Miłego czytania ✌🏼
 
Dzięki Dziewczyny 😊
Niby już jakąś chwilę wiem o ciąży, ale jakoś wcześniej nie chciałam się jeszcze wychylać.
Jest widzę parę mamusiek świątecznych. Z moim śmialiśmy się, że prezent "machnięty" na Wielkanoc, a dostawa na Gwiazdkę 😁
Gratulacje! U mnie w 2019 był termin na Boże Narodzenie a wyszło 30 grudnia równo w 41tc :) jak się czujesz? Jak się nazywasz?
 
Dziewczyny ile czasu jesteście tu już na forum? W którym tygodniu ciąży jesteście? Ja byłam na innym forum od początku ale tam nikt nic nie pisze i jest bardzo mało osób.
Mi administratorka prywatnej grupy napisała że fakt że dołączyłam dopiero teraz to nie przyjmie mnie do grupy prywatnej tylko mam sobie tutaj pisać:) może kiedyś mnie tam zaakceptuje, szkoda tylko że nie można być częścią społeczności z którą się utożsamiam tylko dlatego bo nie ma mnie tu od zeszłego miesiąca. Anyway, mam nadzieję że zostaniecie tu i razem będziemy mogły się wspierać. Ja od kilku dni czuję się znacznie lepiej, i chyba zaczyna mi się pojawiać lekko brzuch!
Ja dopiero zaczynam czuć ciążę, jakieś mdłości, ból piersi. Z początku nic i miałam nadzieję, że tak zostanie 😅
Za to brzucha już do końca nie wciągnę, a jak jestem najedzona to już postronne osoby zauważają 😅
 
reklama
Przeczytaj proszę kilka postów wcześniej bo nie będę się powtarzać co dwa posty 🙃 jeżeli chcesz się tak utożsamić z dziewczynami to masz 689 stron do przeczytania z publicznego wątku.
Miłego czytania ✌🏼
Niczego innego się po Twoim wpisie nie spodziewałam. Dlaczego jesteś dla mnie taka bezczelna ? Napisałam grzecznie co mi napisałaś w wiadomości prywatnej. Nie jestem gówniara abyś się tak do mnie odzywała. Mam się utożsamiać z jakimiś postami z przed x tygodni? Więcej kultury i szacunku
Przeczytaj proszę kilka postów wcześniej bo nie będę się powtarzać co dwa posty 🙃 jeżeli chcesz się tak utożsamić z dziewczynami to masz 689 stron do przeczytania z publicznego wątku.
Miłego czytania ✌🏼
 
Do góry