reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Ja na początku też co 10-14 dni. Ale jestem w miarę spokojna.
U mnie mdłości rano najgorsze ale zauważyłam że muszę na siłę coś zjeść i jest trochę lepiej. O 20 robię się tak senna, ze nie potrafię już funkcjonować. W nocy budzę się nadal 3,4 i nie mogę zasnąć :(
 
Ja pierwszą wizytę miałam 6+5dni a drugą po równo dwóch tygodniach i już ze wszystkimi badaniami 😊 Teraz dopiero pójdę po badaniach genetycznych czyli dopiero po około miesiącu
mam bardzo podobnie.. 😊 pierwsza wizyta 7+1, następna będzie po 2 tygodniach czyli 9+1 i mam już przyjść z całym kompletem zleconych badań, dokładnie 15 pozycji 🙈 myśle ze kolejna trzecia wizyta będzie po 3-4 tygodniach, czyli okolice prenatalnych 😊
 
Cześć dziewczyny. Ostatni okres 15 marzec. Kalkulator wskazuje termin 20 grudzień. Trzecia ciąża. Mam syna 16 lat i bliźnięta, chłopców 12 lat. Różnica ogromna, ale postanowiliśmy zaryzykować, może będzie dziewczynka 😅. Jestem mamą w wieku 40 lat, choć lekarz mówi że biologicznie sporo mniej 🤷🏼‍♀️.
 
Cześć dziewczyny. Ostatni okres 15 marzec. Kalkulator wskazuje termin 20 grudzień. Trzecia ciąża. Mam syna 16 lat i bliźnięta, chłopców 12 lat. Różnica ogromna, ale postanowiliśmy zaryzykować, może będzie dziewczynka 😅. Jestem mamą w wieku 40 lat, choć lekarz mówi że biologicznie sporo mniej 🤷🏼‍♀️.
Super!!! Trzymam mocno kciuki ❤️
 
Dziewczyny a tak z ciekawości .. ile płacicie za wizyty ? U mnie 200 zł . Było 150 ale odkąd pandemia to ceny poszły w górę . Jedyny plus taki że partner może wejść
 
Dziewczyny a tak z ciekawości .. ile płacicie za wizyty ? U mnie 200 zł . Było 150 ale odkąd pandemia to ceny poszły w górę . Jedyny plus taki że partner może wejść
Ja też place 200 zł... Poszły poszły w górę, no ale cóż zrobić 🙂 moja szwagierka też jest w ciąży i płaci jeszcze 150 ale u innego lekarza...
 
reklama
Ja mam fajnego lekarza na NFZ, ktory pracuje tez w naszym szpitalu, co jest dodatkowym plusem. Poprzednia ciaze prowadzilam prywatnie i wydalam miliony, wszystkie badania platne a babka nie miala super sprzetu, wiec z byle pierdołą odsyłała do lekarza z lepszym sprzętem, oczywiście tez prywatnie. wiec teraz jesli bedzie wszystko ok to bede prowadzic na NFZ ;) pewnie tyle co prenatalne zrobie prywatnie
 
Do góry