reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Mnie dzisiaj dość mocno pobolewa lewy jajnik, chyba to jajnik... Nie cały czas, raz boli, czasem nawet mocno i przechodzi... Czy to powód do niepokoju? 😔
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja wczoraj to jakaś masakra wszystkie siły mi odebrało nic mnie nie bolało tylko nie miałam na nic siły wszystko robiłam na raty i co chwilę się kładłam dziś już jest ok ale wczoraj 😒 mam nadzieję że to już nie wróci 😊 pozdrawiam was 😊😊😊
 
Dzień dobry my wracamy do normalności moja siostra w nocy wyjechała wiec czas wrócić do pracy 😊 . Wczorajszy dzień był okropny cały czas wiało padało i leżałam na kanapie aż się złe czułam nie lubię takiego noc nie robienia wiec dziś wyruszyliśmy do lasu na 8km spacer cisza spokój rewelacja nawet slonko wyszło . Ja sienciesze ze moje mdłości zelżały są ale już nie tak dokuczliwe piersi tez mało bolą niech już tak zostanie. Nie kojarzę tego z czymś złym tylko organizm już się przyzwyczaił do większej ilości progesteronu i zmian hormonalnych . Brzuszek zaczyna mi być widać macica musiała zacząć rosnąć bo od 3 dni chodzę w nocy siku a wcześniej nie musiałam.
 
Dzień dobry my wracamy do normalności moja siostra w nocy wyjechała wiec czas wrócić do pracy 😊 . Wczorajszy dzień był okropny cały czas wiało padało i leżałam na kanapie aż się złe czułam nie lubię takiego noc nie robienia wiec dziś wyruszyliśmy do lasu na 8km spacer cisza spokój rewelacja nawet slonko wyszło . Ja sienciesze ze moje mdłości zelżały są ale już nie tak dokuczliwe piersi tez mało bolą niech już tak zostanie. Nie kojarzę tego z czymś złym tylko organizm już się przyzwyczaił do większej ilości progesteronu i zmian hormonalnych . Brzuszek zaczyna mi być widać macica musiała zacząć rosnąć bo od 3 dni chodzę w nocy siku a wcześniej nie musiałam.
W którym jesteś tygodniu?
 
Cześć kobietki 😘🥰
Trochę się nie odzywałam , ale jakoś dni mi za szybko lecą ☺️
Jutro idę robić wcześnie badania ... w czwartek mam wizytę 😉 ogólnie to po za cyckami to nie mam innych objawów 😉 brzuch tylko trochę doskwiera 😉 jak to się mówi , cieszę się z tych dni 😊
 
Cześć kobietki 😘🥰
Trochę się nie odzywałam , ale jakoś dni mi za szybko lecą ☺️
Jutro idę robić wcześnie badania ... w czwartek mam wizytę 😉 ogólnie to po za cyckami to nie mam innych objawów 😉 brzuch tylko trochę doskwiera 😉 jak to się mówi , cieszę się z tych dni 😊
często masz wizyty, aż zazdroszcze, ja czekam od 6+3 do 10+2 😳
 
reklama
Do góry