reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Hej dziwaczny ,plamienie ustało idę o 13 do szpitala na usg ale doszło mi dzisiaj swędzenie i pieczenie pochwy ,czuje taka suchość w środku ,czytałam ze w pierwszy trymestrze nie powinno stosować się kremów i antybiotyków czy któraś z was miała coś takiego na początku ciąży Jak sobie poradzić ?
Ja z powodu luteiny mam dość mokro, mi ma suchość pochwy i przy infekcjach pomaga żel provag, jestem bezpieczny w ciąży.
Zerknij pod ten linki apteka internetowa w UK
 
reklama
Ja z powodu luteiny mam dość mokro, mi ma suchość pochwy i przy infekcjach pomaga żel provag, jestem bezpieczny w ciąży.
Zerknij pod ten linki apteka internetowa w UK
Dziękuje bardzo mogę go bezpiecznie używać na poczaruj ciąży ?
 
Mam nadzieję że masz rację. Mi kazali się nie schylać, nie dźwigać i leżeć maksymalnie długo. I właśnie to leżenie mnie dobija. Ale 5.05 mam kolejną wizytę i liczę na jakieś lepsze wieści.

Póki co dołączam do wszystkich, które mdli. Ja mam mdłości, ale na szczęście tylko mdłości, bez wymiotów. Piersi bolą mnie okropnie, dosłownie nawet jak oddycham i są całe w niebieskich żyłkach.
A jeśli chodzi o jedzenie to kiełbaska wchodzi mi w każdej postaci i o każdej porze 😅
Będzie dobrze :) a masz już dzieci czy to Twoja pierwsza ciąża? Jak pierwsza, to wykorzystaj leżenie na maksa, oglądaj filmy, czytaj książki, może zrób jakiś kurs online :) i nie miej wyrzutów sumienia, że "nic" nie robisz :) ja w drogiej ciąży musiałam leżeć trzy miesiące, praktycznie bez możliwości wstawania, a w domu miałam już dwuletnią córkę, to był jakiś dramat. A tak w ogóle ja dziś mam 7t0d i termin na 14.12, chyba mamy podobnie? :)
 
Dziękuje bardzo mogę go bezpiecznie używać na poczaruj ciąży ?
Tak, w pierwszej ciąży stosowałam od początku, to na prawdę dobry żel, i wiadomo smarujesz nim na zewnątrz tj. warto sromowe mniejsze i większe aby złagodzić swędzenie i pieczenie. Ja dodatkowo zażywam provag w kapsułkach taki probiotyk ginekologiczny
 
Patiiii ja czasem przy luteinie dostaje podrażnienia, wiadomo część tabletki że mnie wypływa i jak nie zdążę zmienić wkładki na czas to te drobinki mnie podrażniają, o też go używam na złagodzenie.
 
Patiiii ja czasem przy luteinie dostaje podrażnienia, wiadomo część tabletki że mnie wypływa i jak nie zdążę zmienić wkładki na czas to te drobinki mnie podrażniają, o też go używam na złagodzenie.
Dziękuje bardzo nie mam pojęcia co się wydarzyło wkładki założył wczoraj pierwszy raz jak zaczęłam plamić ,zapytam dzisiaj lekarza ale jestem pewna ze nic mi tutaj nie dadzą na to znają ich podejście
 
Ja od dzisiaj na kwarantannie do 2go maja. Dzwoniłam wczoraj zeby wizyte przelozyc z 30go kwietnia i sie okazalo, że wykreślili mnie bez mojej wiedzy. Mowie do poloznej, że ja jestem w 9tyg ciąży kiedy ja bede mieć 1 usg jak urodze? Zamiast zapisac mnie na 4go, to kazala mi 4go dopiero dzwonic. Wkurzyłam sie, zadzwoniłam do lekarza do ktorego chodzilam z 1 ciąża prywatnie i ta babka mowi do mnie pani jest w 9tyg ciąży i pani nie miala jeszcze usg? To jest skandal. No i wcisnela mnie na 6go maja.
A robilam powtorne tsh i z 3.5 spadlo przez poltora tygodnia na 1.8. bez lekow. Ciekawa historia.
 
reklama
Hej dziwaczny ,plamienie ustało idę o 13 do szpitala na usg ale doszło mi dzisiaj swędzenie i pieczenie pochwy ,czuje taka suchość w środku ,czytałam ze w pierwszy trymestrze nie powinno stosować się kremów i antybiotyków czy któraś z was miała coś takiego na początku ciąży Jak sobie poradzić ?
Ja leze się właśnie z infekcji, ostatecznie dostałam nystatyne i pomagają, jeszcze jedna globulki mi została, nystatyna ponoć bezpieczna bo działa miejscowo i się nie wchłania, a skoro szyjka zamknięta to nic się nie dostanie do macicy
 
Do góry