reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

To ja jestem najstarsza[emoji15][emoji15] 81
Nie jestes [emoji85] jeszcze ja hehe
Witajcie. Synek ma 15 mcy. Wczoraj dwie kreski [emoji173] jestem po becie i czekam na wizytę u doktorka. Jeszcze godzina i zobaczę jak sobie maleństwo domek urzadza na 8mcy [emoji7]
Termin mi wypada na 18.12
 
reklama
No na ta pierwsza też. Ale ja praktycznie nic nie zobaczyłam na 1 usg i teraz to czekanie mnie wykańcza. Boję się że jak pójdę w środę to będzie puste jajo 🙄. Mimo tego że to nie planowana ciąża i jak zobaczyłam 2 kreski to się poplakalam to chciała.bym żeby wszystko było cacy
Też się tego właśnie obawiam 😕 ale musimy myslec pozytywnie 😘
 
A który tydzień Ci wychodzi?
A czort wie 🤣. .jak.bylam u lekarza 14 kwietnia to powiedziała że to gdzieś dopiero 4/5 tydzień. A według miesiączki to już był gdzieś 6 i coś. Ale że karmię synka piersią jeszcze i moje cykle się niewyregulowaly bo mialam dopiero 2 razy okres od porodu to owulacji mogłam mieć dużo później niż przypuszczałam. I tak czekam w takiej nie pewności do tej środy
 
reklama
Do góry