reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

reklama
Wierzewmarzenia5 mnie tez pobolewa w okolicach macicy co jakiś czas , np kilka razy dziennie raz dłużej raz krócej
 
Dziewczyny byłam dziś u gina zrobił USG widać już pęcherzyk :) niestety wyniki tarczycy złe i dostałam mocniejsze leki a terminy do endokrynologa odległe...
 
on już tak będzie o sobie dawał znać do końca trochę mocniej trochę nie 😉 jutro się do lekarza zapisze 🙃 oby tylko było bez przygód 😊
Jak tak mówisz to trochę się uspokoiłam🙂Będzie dobrze ☺ w sumie to człowiek wie że trzeba być spokojnym i się nie martwić, ale ja jakoś taka zestresowana jestem...
 
Dziewczyny byłam dziś u gina zrobił USG widać już pęcherzyk :) niestety wyniki tarczycy złe i dostałam mocniejsze leki a terminy do endokrynologa odległe...

Dobrze ze chociaż wiesz na czym stoisz 🙂 tez się trochę martwię na zapas wynikami co znajda 😉 a prytanie iść ? U nas na Pomorzu nie ma z tym problemu
 
Dziewczyny byłam dziś u gina zrobił USG widać już pęcherzyk :) niestety wyniki tarczycy złe i dostałam mocniejsze leki a terminy do endokrynologa odległe...
Ja u endokrynologa byłam przed ciąża prywatnie (na Śląsku), mając wyniki krwi, wizytę miałam w ten sam dzień, co prawda z USG 170 zł...
 
Dobrze ze chociaż wiesz na czym stoisz 🙂 tez się trochę martwię na zapas wynikami co znajda 😉 a prytanie iść ? U nas na Pomorzu nie ma z tym problemu
Właśnie prywatnie mam wizytę na za miesiąc a na NFZ każą czekać mimo że mam pilne skierowanie od ginekologa.... Masakra :/
 
Ja u endokrynologa byłam przed ciąża prywatnie (na Śląsku), mając wyniki krwi, wizytę miałam w ten sam dzień, co prawda z USG 170 zł...
Zazdroszczę u nas na Podkarpaciu o dobrego Endo bardzo ciężko na całe miasto jest tylko jeden i terminy nawet prywatnie ok. Miesiąc czekania
 
reklama
Do góry