reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja dzisiaj dzwoniłam do ginekologa sie zapisac, no ale za wczesnie jeszcze. Koło 10 kwietnia dopiero wizytaw ma byc. Pytalam czy powtorzyc bete, aby zobaczyc czy dobry przyrost jest, ale odradzil, ze nie ma co ryzykowac. A ja po takim czasie staran zaczyn sie martwić czy wszystko jest dobrze. Mówił, ze jak nie mam zadnych bólów i skurczy, to lepiej byc w domu. A ja juz przeżywam czy ta beta nie za niska jakas byla

Ja tez wczoraj jedna wizyta ale wczesnie było i teraz kolejna na 9 kwietnia mam przyjść ze wszystkimi badaniami krwi co zlecił i z 2 beta ale tez odradził bety co 48 h bo wiadomo pandemia i lepiej unikać :(
 
reklama
Ja dzisiaj dzwoniłam do ginekologa sie zapisac, no ale za wczesnie jeszcze. Koło 10 kwietnia dopiero wizytaw ma byc. Pytalam czy powtorzyc bete, aby zobaczyc czy dobry przyrost jest, ale odradzil, ze nie ma co ryzykowac. A ja po takim czasie staran zaczyn sie martwić czy wszystko jest dobrze. Mówił, ze jak nie mam zadnych bólów i skurczy, to lepiej byc w domu. A ja juz przeżywam czy ta beta nie za niska jakas byla

Mnie kłuje i ciągnie ciagle na dole. Musiałam mieć wczorajsza wizytę bo musiał mi od razu przepisać duphaston na podtrzymanie z powodu hasimoto :(
 
Mnie kłuje i ciągnie ciagle na dole. Musiałam mieć wczorajsza wizytę bo musiał mi od razu przepisać duphaston na podtrzymanie z powodu hasimoto :(
Mnie nie kłuje, ale też mam Hashimoto i niedoczynność. Robilam ostatnio wyniki z 4tyg temu nie pamietam jakie ft4 mialam, ale tsh 1,13 idealne. Wczoraj zrobiłam przy okazji tez ft4 i tsh no i juz jest 2,2. Od razu zadzwonilam do endokrynologa i zwiekszyl mi dawke. Kurcze... moze powinnam jutro tez zadzwonic i powiedziec, ze mam Hashimoto. W amoku nie poinformowalam.
 
Mnie nie kłuje, ale też mam Hashimoto i niedoczynność. Robilam ostatnio wyniki z 4tyg temu nie pamietam jakie ft4 mialam, ale tsh 1,13 idealne. Wczoraj zrobiłam przy okazji tez ft4 i tsh no i juz jest 2,2. Od razu zadzwonilam do endokrynologa i zwiekszyl mi dawke. Kurcze... moze powinnam jutro tez zadzwonic i powiedziec, ze mam Hashimoto. W amoku nie poinformowalam.

Mi właśnie dawno nie sprawdzał ft teraz dopiero mi zalecił cały pakiet badań wiec się okaże. Przy staraniach już kazał mi brać duphaston w razie W a ze teraz miałam trzy miesiące bez starań to nie brałam i na wizycie pytał czy mam jeszcze bo mam koniecznie zacząć brać dwa razy dziennie. Ja biorę letrox 50 na hashimoto. Ale ginekolog wie ze masz hashimoto i jest początek ciąży ? Czy endokrynolog tylko wie ?
 
Mi właśnie dawno nie sprawdzał ft teraz dopiero mi zalecił cały pakiet badań wiec się okaże. Przy staraniach już kazał mi brać duphaston w razie W a ze teraz miałam trzy miesiące bez starań to nie brałam i na wizycie pytał czy mam jeszcze bo mam koniecznie zacząć brać dwa razy dziennie. Ja biorę letrox 50 na hashimoto. Ale ginekolog wie ze masz hashimoto i jest początek ciąży ? Czy endokrynolog tylko wie ?
Z innych wizyt wie, ale wątpię ze skojarzył przez telefon, więc nie wiem czy jutro nie zadzwonic i nie wspomniec. Ogólnie hormony mialam od stycznia 2020 unormowane, wiec w sumie dwa cykle sie staralismy. Z tym, ze zaczelismy poltora roku temu i nie wiedzialam, ze mam Hashimoto i niedoczynność. W lipcu 2019 wykryto dopiero. Także sama nie wiem czy powinnam cos brac. Cykle regularne 28 dni zawsze byly.
 
Z innych wizyt wie, ale wątpię ze skojarzył przez telefon, więc nie wiem czy jutro nie zadzwonic i nie wspomniec. Ogólnie hormony mialam od stycznia 2020 unormowane, wiec w sumie dwa cykle sie staralismy. Z tym, ze zaczelismy poltora roku temu i nie wiedzialam, ze mam Hashimoto i niedoczynność. W lipcu 2019 wykryto dopiero. Także sama nie wiem czy powinnam cos brac. Cykle regularne 28 dni zawsze byly.

Rozumiem no wiadomo co kobieta to inny przypadek. Myśle ze lepiej poinformować a on sam wie najlepiej i zdecyduje. Ja tez się dowiedziałam o hashimoto przy staraniach z rok temu ale ja mam cykle 33-34. Nigdy nie podejrzewałam a tu proszę ;p
 
Cześć dziewczyny, ja tylko na chwilę. Chciałam Wam wszystkim serdecznie pogratulować [emoji847] ja jestem z forum grudniowych mam 2019
Moje szczescie ma już 16 tygodni, ale jak dziś pamietam jak zrobiłam test ciążowy i ujrzałam te piękne 2 kreseczki [emoji175]
Dużo zdrówka Wam życzę[emoji8]

Super !! Gratulacje ! [emoji173]️[emoji8] i dziękujemy ! [emoji5]
 
reklama
@SzypkiJaszczomp ale będzie mała różnica wieku między wszystkimi dzieciaczkami :) fajnie :) ale z drugiej strony podziwiam, że tak szybko się zdecydowaliście na kolejne dzieciątko :) ja kiedyś marzyłam o małej różnicy wieku ale wszystko się zmieniło odkąd mam synka :) z nim jednym jest co robić i gdybym już teraz miała w domu noworodka czy kolejnego niemowlaka to nie wiem jak ja bym to ogarnęła 😂
 
Do góry