reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Dziewczyny mam takie pytanie z innej beczki. Za niecały miesiąc mam komunię jestem chrzestna może orientujecie się ile daje się na prezent chodzi mi o pieniądze bo zbiera na laptopa
 
reklama
Jak już zjadła większą ilość to w zupełności wystarczało jej i mleka już nie chciała i było zastepowane mleko warzywem. Mniej więcej jak miała pół roku to 6 mleko 9 kasza 12 warzywo--zupka 15 mleko 18 owoc z kaszą manną jej robiłam 21 mleko. Potem owoce przerzuciłam na 15 a o 18 mleko. Jeśli był jakiś nowy owoc to zamieniałam posiłek z zupką żeby nie było rewolucji w nocy
Bardzo fajna rozpiska 🙂
 
reklama
Ja jako chrzestna dawałam 500zl, nie ma co szaleć bo to nie wesele 😉
Bardzo mądre podejście. Nie jestem wierząca i nie będę chrzciła ale gdybym to starałabym się aby dziecko nie zapomniało, że chodzi o sakrament a nie imprezę i prezenty. Pod koniec tamtego roku jako chrzestna nie uczestnicząca w imprezie ze wzgledu na pandemie + zaawansowaną ciążę dałam 800zl. Dodam, że z rodziną chrzesniaka nie mam kontaktu bo przypominali sobie o mnie tylko przed urodzinami, dniem dziecka, świętami etc 🤦‍♂️🤷‍♀️.
 
Do góry