reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Wiem, wiem:) zdaje sobie sprawę z ryzyka, ale wolę jednak przyciągać pozytywne myślę itd a nie na każdym kroku słyszeć, że do 12 tyg trzeba czekać bo strach bo coś bo tamto i nawet człowiek nie potrafi się cieszyć .. ale dziękuję 😘
Ja też strasznie kicham po gaciach jak tylko zauważę inny kolor na papierze toaletowym niż biały... I już panika płacz itp. Ale prawda jest taka że tam w środku mamy wszytsko tak mocno ukrwione, Ty dodatkowo masz nadżerkę z którą jest zawsze jazda podczas ciąży 🥴🥴🥴 i strasznie Ci współczuję tego stersu, ja co prawda jestem w swojej pierwszej ciąży ale mam za sobą bardzo długą i ciężka drogę... Teraz stram się cieszyć każdym dniem, życzę Ci tego żebys miała nuda ciążę z książkowymi objawami 😁😁
 
reklama
U mnie termin z OM 13.12, a z USG 17.12 chociaż lekarz mi w kartę ciąży wpisał tylko 13 :) Mam chyba bardzo podobny wiek ciąży co @Piernik98

Mam poczucie, że mogłabym codziennie na USG sprawdzać czy wszystko jest w porządku. Dzisiaj miałam badanie, a już się martwię kolejnymi :p Dobrze że za 2 tyg. prenatalne, a potem za kolejne 2 tyg. wizyta, to te odstępy nie są takie długie.
 
reklama
Do góry