reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Dzień po spodziewanej miesiączce dwie grube krechy😅
 

Załączniki

  • IMG_20200418_141643.jpg
    IMG_20200418_141643.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 52
Ja powinnam schudnac ok. 6 - 8 kg [emoji16]
A niestety chociaż zaczelam jesc zdrowo, zero fast foodów itp., od slodkiego mnie odrzuca a wcześniej zarlam non stop.
I co? Przytylam juz 2 kg...wtf?
Ja miałam wrażenie że przytyłam 2/3 kg aż do dnia kiedy ok 4 nad ranem poszłam siku i mój brzuch sie ''schował''. Wiec chwilowe kilogramy na + w moim przypadku spowodowane wzdęciami i zaparciami..
 
Ja właśnie mam ten problem, że muszę przymierzyć, szczególnie w H&M bo tam te rozmiary to w cały świat... A teraz to nawet z domu nie wychodzę. Chyba sobie zamówię, może ustrzelę 😁
No to ja kupiłam przez neta w hm właśnie dziś przyszły dwie pary ten sam rozmiar jedne super a drugie mogłyby dwie dupy moje wejść w nie 😂😂😂😂 dosłownie 🤪
 
Ok, nadgorliwa nie jestem to na razie wzięłam sobie wpisałam ten z USG :D


Ale jest nas tu już tyle, że się naprawdę gubię kto na kiedy ma termin.

Liczę sobie tygodnie właśnie wg tego z USG :) Chociaż na innym forum dziewczyny pisały, że dziecię potem nadgoniło i wychodziło już wiekowo wg OM, i tak też rodziły :) To się pewnie okaże za kilka miesięcy 😁
 
reklama
Do góry