reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej. Ja też nie rodze jeszcze chociaż po tym co dziś robiłam to zz dziwne.. Jestem wykończona bo przez cały dzień sprzątalam. Rano w kuchni. Później w pokoju syna. Zawiesiła mu wstępnie ozdoby świąteczne. Ogarnęłam zabawki. Jak mąż wrócił powiesilismy półki. Na dodatek u nas w pokoju pojawiły się pierwsze ozdoby świąteczne. Spakowane prezenty na Mikołajki. Ledwo się ruszam. Nie wiem skąd tyle energii. Jutro muszę do kończyć Męża uprosic o zmianę firanek. I dopasować torbę. Bo w niedziele chce spędzić miło czas z rodziną zanim pojadę do szpitala .

Mam pytanie do Dziewczyn które już się spakowały. Duże macie torby?

Ja mam chyba taka srednia, z tym ze dla dziecka biore tylko pampersy, krem, chusteczki mokre, pieluszke tetrowa, cieniutka czapeczke i pajaca tak w razie gdyby im braklo ubranek w szpitalu :)
 
reklama
A ja dla siebie koszulę do karmienia, klapki,kosmetyczkę,szlafrok i ubranie na wyjście. Dla małej ubranie na wyjście
Resztę daje szpital. Także spakuję się w małą walizkę [emoji4]
 
Veronika aaa klapki- zapomniałam :no:
Anet23 myślę, że raczej po świetach chybaże coś się bedzie działo
my święta spędzamy u rodziców (po sąsiedzku) także całe przygotowania robi mama. no ale oprócz prezentów dla dzieci nie mam nic:growl: jak ja będę taka zorganizowana z 3 dzieci to marnie to widzę
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone przepisy na pierniczki świąteczne? Jutro mam plan coś popiec
Anielka, ja kilka lat robiłam z fajnego wydawało mi sie przepisu. Ale jednak moja ulubiona blogerka wstawilas swoje. Robiłam na zeszłej święta z obu poniższych przepisów. Są doskonale.
Link do: Pierniczki imbirowo - cynamonowo - pomarańczowe! Najlepsze! | Qchenne Inspiracje
Link do: Prosty przepis na kruche pierniczki na ostatnią chwilę ! | Qchenne Inspiracje
 
U mnie w szpitalu trzeba mieć wszystko.. Czytając ta listę czulam że to pakowanie jak na wakacje. A i tak nie pakowalam wszystkiego w tych ilościach co oni piszą. Rezygnuję też z ręcznika dla dziecka bo nie chce aby było myte w szpitalu a to u nich jest tylko na żądanie rodziców. Ale tak to dużo tego wychodzi.
 
U nas dla dziecka tez trzeba wszystko. Dlatego włożyłam w osobną torbę jak coś ktoś mi ubranka doniesie. Kurcze mała taka leniwa się zrobiła. Stuknie raz na jakiś czas rano to musze popukać żeby dała znać
 
Anielka, ja kilka lat robiłam z fajnego wydawało mi sie przepisu. Ale jednak moja ulubiona blogerka wstawilas swoje. Robiłam na zeszłej święta z obu poniższych przepisów. Są doskonale.
Link do: Pierniczki imbirowo - cynamonowo - pomarańczowe! Najlepsze! | Qchenne Inspiracje
Link do: Prosty przepis na kruche pierniczki na ostatnią chwilę ! | Qchenne Inspiracje
Dziękuję kochana, to będę szaleć wieczorem i wrzucę fotkę z arcydzieła :))) mam nadzieję, że mi wyjdą
 
reklama
U nas dla dziecka tez trzeba wszystko. Dlatego włożyłam w osobną torbę jak coś ktoś mi ubranka doniesie. Kurcze mała taka leniwa się zrobiła. Stuknie raz na jakiś czas rano to musze popukać żeby dała znać
Wszystko to znaczy co?... Bo ja nawet na stronę szpitala nie patrzyłam jeszcze, ale chyba standardowo pieluchy, maść,ewentualnieuubranka, co jeszcze?
 
Do góry