reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi na zgagę nic nie pomaga. Wczytałam ostatnio, że migdały mogą ją zmniejszyć i w nich moja ostatnia nadzieja;) A ja mam pytanie z innej beczki, na jaki materac do łóżeczka się zdecydowałyście? to ostatnia rzecz, którą muszę kupić, przeczytałam cały internet i nadal nie mam pojęcia na co się zdecydować, tzn wiem, że powinien być wykonany z pianki HR albo z lateksu. Tylko jak to jest z tym lateksem? ponoć może uczulać.

My od 4 lat mamy kokos pianka kokos i jest ok :) tzn nie odksztalca sie i zupelnie nic sie z nim nie dzieje. Teraz kupowalismy lozko pietrowe i wzielismy najtansze piankowe i jest masakra no ale nie spodziewalam sie cudow coz chwile posluza a pozniej wymienimy na lepsze :)
 
reklama
Ja mam zwykły piankowy, ale taki dośc gruby- byl w zestWie z lozeczkiem. Narazie go zostawiamy i zobaczymy jak sie sprawdzi :)
 
ja też po wizycie... gbs dodatni ale ja na cc to mam sie nie przejmować. mała przekroczyła 3 kg a termin na konie roku... gin powiedział, że można powiedzieć, że dziecko donoszone i mogę rodzić. a ja jeszcze w proszku :frown: dziś chcę spakować torbę i poprasować część ubranek.
Pani Ag trzymam kciuki!!!
 
Mi na zgagę pomaga zjedzenie czegoś też ostrego i niezdrowego (czasem wystarczy pomidor z duża ilością pieprzu albo kanapka z majonezem :) ). Jeśli chodzi o mleko to i zimne i ciepłe (takie z miodem lubię rano i wieczorem już w łózku). Pomaga mi też cola - piję ją pomieszaną z wodą. No i ostatecznie biorę rennie - zwykle przed spaniem jak mnie zaczyna zgaga męczyć jak już się ułoże do snu.
Cola zimna super. Ale od kiedy zobaczyłam co się dzieje jak pomiesza się Cole z mlekiem (a mleka pije litrami) to przestałam pić. Mąż się śmieje że jak zdecydujemy się na 3 dziecko to od razu kupi krowę żeby było oszczędnie.
 
Mi np wyszlo ze rozyczke przechodzilam i tego nie musialam powtarzac :) ale tamte inne badania powtarzalam. A moj lekarz chyba oszalal mam wizyte juz co tydzien i na kazda wizyte mi daje badania a ja juz mam dosc tych badan :D
Ja miałam na różyczkę w ciąży z Leonem tzn w zeszłym roku i teraz też nie musiałam robić ale wszystkie inne mam. Zostaje tylko paciorkowiec ale nie wiem czy teraz w czwartek czy 19.12.
 
Migdały pomagają faktycznie ale mi tylko na taką łagodniejsza ich wersję. Bo niestety u mnie to już zgaga zaawansowana z bólem żołądka (ale mam z nim problemy od wielu lat).
 
Ja zamawialam starszakowi łóżko 2 osobowe niskie i wzielam lepsze materace lateks, pianka plus jeszcze pianka termoelastyczna. Czasem śpię z nim na tym niższym łóżku i dla mnie ten materac jest extra. Dla córci w łóżeczku chyba tam jest pianka bo mam takie z chicco zip&go na początek taki jej starczy
 
reklama
Do góry