reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mi na zgagę nic nie pomaga. Wczytałam ostatnio, że migdały mogą ją zmniejszyć i w nich moja ostatnia nadzieja;) A ja mam pytanie z innej beczki, na jaki materac do łóżeczka się zdecydowałyście? to ostatnia rzecz, którą muszę kupić, przeczytałam cały internet i nadal nie mam pojęcia na co się zdecydować, tzn wiem, że powinien być wykonany z pianki HR albo z lateksu. Tylko jak to jest z tym lateksem? ponoć może uczulać.

My od 4 lat mamy kokos pianka kokos i jest ok :) tzn nie odksztalca sie i zupelnie nic sie z nim nie dzieje. Teraz kupowalismy lozko pietrowe i wzielismy najtansze piankowe i jest masakra no ale nie spodziewalam sie cudow coz chwile posluza a pozniej wymienimy na lepsze :)
 
reklama
Ja mam zwykły piankowy, ale taki dośc gruby- byl w zestWie z lozeczkiem. Narazie go zostawiamy i zobaczymy jak sie sprawdzi :)
 
ja też po wizycie... gbs dodatni ale ja na cc to mam sie nie przejmować. mała przekroczyła 3 kg a termin na konie roku... gin powiedział, że można powiedzieć, że dziecko donoszone i mogę rodzić. a ja jeszcze w proszku :frown: dziś chcę spakować torbę i poprasować część ubranek.
Pani Ag trzymam kciuki!!!
 
Mi na zgagę pomaga zjedzenie czegoś też ostrego i niezdrowego (czasem wystarczy pomidor z duża ilością pieprzu albo kanapka z majonezem :) ). Jeśli chodzi o mleko to i zimne i ciepłe (takie z miodem lubię rano i wieczorem już w łózku). Pomaga mi też cola - piję ją pomieszaną z wodą. No i ostatecznie biorę rennie - zwykle przed spaniem jak mnie zaczyna zgaga męczyć jak już się ułoże do snu.
Cola zimna super. Ale od kiedy zobaczyłam co się dzieje jak pomiesza się Cole z mlekiem (a mleka pije litrami) to przestałam pić. Mąż się śmieje że jak zdecydujemy się na 3 dziecko to od razu kupi krowę żeby było oszczędnie.
 
Mi np wyszlo ze rozyczke przechodzilam i tego nie musialam powtarzac :) ale tamte inne badania powtarzalam. A moj lekarz chyba oszalal mam wizyte juz co tydzien i na kazda wizyte mi daje badania a ja juz mam dosc tych badan :D
Ja miałam na różyczkę w ciąży z Leonem tzn w zeszłym roku i teraz też nie musiałam robić ale wszystkie inne mam. Zostaje tylko paciorkowiec ale nie wiem czy teraz w czwartek czy 19.12.
 
Migdały pomagają faktycznie ale mi tylko na taką łagodniejsza ich wersję. Bo niestety u mnie to już zgaga zaawansowana z bólem żołądka (ale mam z nim problemy od wielu lat).
 
Ja zamawialam starszakowi łóżko 2 osobowe niskie i wzielam lepsze materace lateks, pianka plus jeszcze pianka termoelastyczna. Czasem śpię z nim na tym niższym łóżku i dla mnie ten materac jest extra. Dla córci w łóżeczku chyba tam jest pianka bo mam takie z chicco zip&go na początek taki jej starczy
 
reklama
Do góry