reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ostatnio laski w kolejce do gin mówiły że sok z malin to już będą pić tuż przed porodem na przyspieszenie... jak to usłyszałam to odsyawiłam pyszne naturalne soki mojej mamy bo nie chciałabym szybciej urodzić niż ustalę ;)
Wiem że herbata z liści malin ma taki wpływ ale z ostrożności odpuściłam całkiem maliny :)
Słyszałyście o czymś takim?
Tak ale tylko napar z liści malin . Soli nie mają tu nic do rzeczy. Powiem wam,że w zeszłym roku piłam ta ohydną w smaku herbatkę i gó.....pomogła.
 
reklama
Dzień dobry, dobrze, że ja dalej w dwupaku. Mlodszy ma katar i został w domu, a starszy kaszel, więc też Go zostawiliśmy. I tak zamiast ładować akumulatory, spać ile się da to zajmuje się dziećmi. Dobrze, ze Oni jak choruja to razem. Gora 2 dni i powinno być po kłopocie.
Ja nawet nie myślę o chodzeniu po sklepach. Nie mam na to siły, w ogóle jestem bez życia w listopadzie. Dopóki dzień nie zacznie się wydłużać to będzie ciężko...
Miłego dnia
Ja byłam dziś duperelki kupić do kalendarza adwentowego dla dzieciaków. Podchodziłam po mieście i tak mnie boli lewa pachwina,że ledwo chodzę [emoji35] masakra jakaś. Wcześniej lubiłam na zakupy a teraz jak pomyślę,że muszę do 3 sklepów i one w takim rozstępie,że trzeba do auta 3 razy to jestem chora normalnie.
 
@Veronika_k ha ha jak Ja mam się wgramolic do auta to ciężko mi z tym brzuchem, staram się jeździć jak najmniej bo mi jest niewygodnie. Końcówka ciąży najgorsza tu strzyka tam boli, ale moment zleci.
 
@Veronika_k ha ha jak Ja mam się wgramolic do auta to ciężko mi z tym brzuchem, staram się jeździć jak najmniej bo mi jest niewygodnie. Końcówka ciąży najgorsza tu strzyka tam boli, ale moment zleci.
Ja już od tygodnia nie wsiadam do samochodu, po tym jak ostatnio prawie spowodowałam wypadek :/ nadszedł moj czas na bycie pasażerem :D
 
To może byśmy już próbowały zamknąć, jest nas garstka, malo jest udzielających dziewczyn. Moze byc fajne kameralne grono, tym bardziej że porody przed nami i później z dzieciakami tez fajna sprawa. ;)

Prosić o zamknięty watek??;)
 
Ja jeszcze jeżdżę, zawsze do konca jezdzilam. Mąż bardzo mnie prosi o uwagę na drodze. Ale jazda po naszym mieście to max 30 km/h. Gorzej jak musze do Wawy do gina/szpitala jechać, albo po coś do pracy. Tera Z mam kto w czwartek. Na szczęście mogę jechać poza godzinami szczytu. Ale ciężko mi wsiadac ì wysiada, więc większe zakupy nie wchodzą w grę.
 
@Dagaa11 ja na dodatek słabiej zaczęłam widzieć z daleka I jadę jak taki czub łeb blisko szyby żeby wszystko dostrzec ha ha ha z moim mężem nie mogę jeździć bo on w kwietniu zdał prawko i tylko kilka razy jechał autem I strasznie zamula I mnie denerwuje tym ha ha, jedynie czasem proszę brata żeby się bujnal gdzieś ze mną :p
 
@Dagaa11 ja na dodatek słabiej zaczęłam widzieć z daleka I jadę jak taki czub łeb blisko szyby żeby wszystko dostrzec ha ha ha z moim mężem nie mogę jeździć bo on w kwietniu zdał prawko i tylko kilka razy jechał autem I strasznie zamula I mnie denerwuje tym ha ha, jedynie czasem proszę brata żeby się bujnal gdzieś ze mną :p
Hahaha, to wspolczuje [emoji14]
Kurcze tez mi sie wzrok pogorszyl i to sporo :/ a i tak juz jestem ślepa na maksa ;D
 
reklama
Do góry