reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja chodze w cienkiej parce a pod spod gruba bluza. Ale to tylko opcja do sklepu, na spacer....
Kurtke mam ale zimową a na taka za szybko.

A ruchy czuję jakby mi Dziecię pilates w brzuchu robiło :D Tak nisko narazie nie. Ale boki. No i ten nacisk na pecherz jak stoję.
Wlasnie wrocilam z wc i znow mi sie chce....

Hehe czyli u ciebie juz sie zaczelo :) siku co 5 sekund a i tak nic nie leci :D moj chyba czasem tez jakis ucisk zrobi bo czasem tez ide do wc po 3 razy zanim wyjde z domu zejde z trzeciego pietra i juz byla sytuacja ze musialam wracac bo mi sie tak bardzo chcialo :)
 
reklama
Hehe czyli u ciebie juz sie zaczelo :) siku co 5 sekund a i tak nic nie leci :D moj chyba czasem tez jakis ucisk zrobi bo czasem tez ide do wc po 3 razy zanim wyjde z domu zejde z trzeciego pietra i juz byla sytuacja ze musialam wracac bo mi sie tak bardzo chcialo :)

Znam ten ból..ja tez mieszkam na 3 pietrze. Najgorzej wlasnie jak wychodze z domu to czuje parcie na pęcherz. Podczas spaceru mija a jak nie to musze usiąść. Wtedy mija a wiem ze mi sie nie chce tak naprawde.

Dzis mam zgage caly dzien. W sumie to pierwszy raz.
 
Hej u mnie mała też nisko czasami mam wrażenie że wyciagnie za chwilę palucha. No i kopanie się skończyło A zaczęło wysłuchanie boków trochę to bywa bolesne ale urocze . A co do kurtek właśnie dzisiaj kupiłam takiego grzyba używanego nie za gruby ale na przejściówka starczy. Zimowa muszę przymierzyć.
 
Dziewczyny czy bierzecie jeszcze jakieś ciążowe "suplementy" typu pregna, prenatal itp.? Coś Wam w tym temacie zalecali gin?
 
Ja biore prenatal dha i nic poza tym. Wyniki mam wszyskie ok:-) wczoraj bylam na wizycie, moja malutka w 27 i 4 d wazy 1100g. Jest na 41 centylu. A ja co raz to bardziej boje sie porodu!:-( im dalej tym jestem co raz to bardziej przerazona:-( :-( nie wiem czy to jakas moja fanaberia, ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic. W czwartek ide na pierwsze zajecia do szkoly rodzenia,moze po tym moje leki troche zostana rozwiane
 
Dziewczyny czy bierzecie jeszcze jakieś ciążowe "suplementy" typu pregna, prenatal itp.? Coś Wam w tym temacie zalecali gin?

Ja nic nie biore, juz nawet zapomnialam ze mam te witaminy, jedynie co to lekarz mi przepisal zelazo ale to chyba tak profilaktycznie bo wyniki mam w normie :) jak w zadnej ciazy takie piekne sa hehe
 
Ja biore prenatal dha i nic poza tym. Wyniki mam wszyskie ok:-) wczoraj bylam na wizycie, moja malutka w 27 i 4 d wazy 1100g. Jest na 41 centylu. A ja co raz to bardziej boje sie porodu!:-( im dalej tym jestem co raz to bardziej przerazona:-( :-( nie wiem czy to jakas moja fanaberia, ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic. W czwartek ide na pierwsze zajecia do szkoly rodzenia,moze po tym moje leki troche zostana rozwiane

Ja teraz przy trzecim porodzie jedynie sie obawiam ze znowu nie poznam ze to skurcze porodowe :) no i ze znowu przenosze, bede prosic malego zeby wychodzil przed swietami i nie szedl w slady siostr :D
 
Ja sie zasune w swoja stara ale jestem tak scisnieta jakbym miala peknac :D i sie rozsuwam bo mi nie wygodnie, musze sprobowac swoja kurtke zimowa czy brzuch sie w nia zmiesci :) mam nadzieje ze sie rozpakujemy przed wielkimi mrozami, zazwyczaj grudzien lubi byc plusowy :) zwlaszcza w swieta :D
Ja się zasnę w softshelu ale czuje się jak baleron. Dzisiaj odbieram kurtkę od dziewczyny, mieszka niedaleko. Sprzedaje parke ciążowa za 20 zł. Na 2 miesiące wystarczy.
A czujecie dziecko jak wam sie kreci tak bardzo nisko? na wysokosci kosci lonowej? ja czasem je tam czuje jak mi naciska na dol, nie jest to zbyt przyjemne :) ciekawe czy az tak nisko siedzi czy co :D
Tak, od dawna czuje ja na dole jak mi tam grzebie. Nieprzyjemne to jest. Ale ja mam łożysko na przedniej ścianie, więc czuje tylko dół i górę:)
Ja chodze w cienkiej parce a pod spod gruba bluza. Ale to tylko opcja do sklepu, na spacer....
Kurtke mam ale zimową a na taka za szybko.

A ruchy czuję jakby mi Dziecię pilates w brzuchu robiło :D Tak nisko narazie nie. Ale boki. No i ten nacisk na pecherz jak stoję.
Wlasnie wrocilam z wc i znow mi sie chce....
Z tym chodzeniem do wc to rzeczywiście upierdliwe. Poleci kilka kropel i po sprawie. Wystarczy, że brzuch się zepnie i znowu do kibelka.
Dziewczyny czy bierzecie jeszcze jakieś ciążowe "suplementy" typu pregna, prenatal itp.? Coś Wam w tym temacie zalecali gin?
Rzeczywiście Pan Tabletka fajnie tłumaczy co i jak. Ja biorę femiobion, zostalsm przy po wcześniejszej ciąży

Wczoraj mieliśmy z M rocznicę ślubu, 8 lat :) Na jakieś ogromne świętowanie nie mogliśmy sobie pozwolić, bo co to za wyjazd z dwójką małych dzieci i zaawansowanej ciąży. Na pomoc rodziny nie liczymy. Więc jak dzieci były w przedszkolu, M urwał się z pracy i zaprosił mnie na sushi, mniam... Postanowiłam pójść na rynek pieszo, to lekko ponad 2 km, a ja w miękkich koturnach. Nie wiem co mi do głowy strzelilo hahaha Doszłam, ale trochę się umeczylam :)
Miłego dnia
 
reklama
Do góry