reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Lepiej bo wczoraj zastanawialam sie czy na sor nie jechac . krocze juz nie boli i napinania mniejsze. Odliczam dni i tygodnie. Jeszcze poklocilam się wczoraj z mezem ze tylko praca go interesuje. Cale dnie go nie mam a ja musze dźwigac zakupy choc mi nie wolno i z synem latac do szkolyb,logopedy a potem źle sie czuję.

Jakbym o sobie czytała, też się wczoraj pokłóciłam z mężem. Tylko na odmianę o to, że jak jest mecz to dla niego świat przestaje istnieć. Nie ważne, że dziecku się chce spać i trzeba ją wykąpać przecież poczeka na koniec meczu. Dziś poszłam do sklepu zrobiłam zakupy ledwo doszłam do domu zrobiłam awanturę, że ja nie jestem wołem roboczym a mój mąż mówi przecież tylko po chleb poszłaś. Tak zakupy na weekend składają się tylko z chleba. ech zwariować idzie.
 
Szyjka się skracala i rozwarcie na 3 cm i nie przetrzymali akcja w toku. Rok temu w 27 tyg tez urodziła ale dziecko po 4 miesiącach zmarło :( . dala wczoraj zdjecie ,ze dostal sepsy.
Ale, które dziecko dostało sepsy to co się urodziło w zeszłym roku czy to co wczoraj? bo się pogubiłam. Ale dziewczyna ma straszne przeżycia jedna taka ciąża to już jest straszne doświadczenie a co dopiero dwie.
 
A pierwsze dziecko sie urodzilo szybciej?

Dziś moja wymarzona pogoda. Cieplo nie za goraco i mily wietrzyk. Ja to kocham koniec lata i jesień!

A ja dziś mam straszny dzień, sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Chodzę z konta w kont i tylko czas marnuję. Wyjątkowo mi dziecko w dzień usnęło spała dwie godziny a ja nie wiedziałam co ze sobą zrobić leżałam na łóżku i się w sufit patrzyłam :(
 
Natka nie wiem czy pamiętasz rodzilam w 32 i 33 tc, mimo że Mali baaaardzo silni! Dasz radę do takiego czasu. Sama piszesz ze dzwigalas, więc jest powód, musisz się oszczedzac.

Gacoperek, bo facet to istota że trzeba głośno mówić czego chcemy, ja odkąd to stosuje żyje nam się lepiej

My dziś w Poznaniu byliśmy w Ikea, uwielbiam ją i zawsze coś przytargam

A remont pokoju dla chlopcow zostawiam az Olus się urodzi, jestem przesadna a raczej z szargana psychika
 
Ale, które dziecko dostało sepsy to co się urodziło w zeszłym roku czy to co wczoraj? bo się pogubiłam. Ale dziewczyna ma straszne przeżycia jedna taka ciąża to już jest straszne doświadczenie a co dopiero dwie.
Te co wczoraj. Ale ta pierwsza dziewczyna tez jest w strasznej sytuacji ona urodzila w 25 tyg i maly wazy 500g. Opisala swoje przezycia az sie poplakałam. Malo nie umarla ,miala tak tragiczne wyniki .
 
Natka nie wiem czy pamiętasz rodzilam w 32 i 33 tc, mimo że Mali baaaardzo silni! Dasz radę do takiego czasu. Sama piszesz ze dzwigalas, więc jest powód, musisz się oszczedzac.

Gacoperek, bo facet to istota że trzeba głośno mówić czego chcemy, ja odkąd to stosuje żyje nam się lepiej

My dziś w Poznaniu byliśmy w Ikea, uwielbiam ją i zawsze coś przytargam

A remont pokoju dla chlopcow zostawiam az Olus się urodzi, jestem przesadna a raczej z szargana psychika
Wiem,ze bardzo wazne jest skonczyc 30 tydz to duzo daje .
 
Natka nie wiem czy pamiętasz rodzilam w 32 i 33 tc, mimo że Mali baaaardzo silni! Dasz radę do takiego czasu. Sama piszesz ze dzwigalas, więc jest powód, musisz się oszczedzac.

Gacoperek, bo facet to istota że trzeba głośno mówić czego chcemy, ja odkąd to stosuje żyje nam się lepiej

My dziś w Poznaniu byliśmy w Ikea, uwielbiam ją i zawsze coś przytargam

A remont pokoju dla chlopcow zostawiam az Olus się urodzi, jestem przesadna a raczej z szargana psychika[/Q

Doskonale wiem, że facetowi trzeba wszystko jak krowie na miedzy, ale ja już mam dość tego gderania. Mam wrażenie, że nic nie robię tylko ciągle gderam jak nie na męża to na dziecko. Zawsze współczułam takim kobietom i nigdy nie chciałam taka być, ale widzę, że robię się taka sama.
A dlaczego tak wcześnie rodziłaś dzieci? Teraz też tak możesz urodzić?
 
reklama
Natka nie wiem czy pamiętasz rodzilam w 32 i 33 tc, mimo że Mali baaaardzo silni! Dasz radę do takiego czasu. Sama piszesz ze dzwigalas, więc jest powód, musisz się oszczedzac.

Gacoperek, bo facet to istota że trzeba głośno mówić czego chcemy, ja odkąd to stosuje żyje nam się lepiej

My dziś w Poznaniu byliśmy w Ikea, uwielbiam ją i zawsze coś przytargam

A remont pokoju dla chlopcow zostawiam az Olus się urodzi, jestem przesadna a raczej z szargana psychika

Doskonale wiem, że facetowi trzeba wszystko jak krowie na miedzy, ale ja już mam dość tego gderania. Mam wrażenie, że nic nie robię tylko ciągle gderam jak nie na męża to na dziecko. Zawsze współczułam takim kobietom i nigdy nie chciałam taka być, ale widzę, że robię się taka sama.
A dlaczego tak wcześnie rodziłaś dzieci? Teraz też tak możesz urodzić?
 
Do góry