reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Czyli moi znajomi nie widzą ze dałam post na jakąś grupę?
Bo ja sie nie ujawniam publicznie z ciąża [emoji16]
Spokojnie, nikt z zewnątrz nie zobaczy nawet, ze di tej grupy należysz :)
Hej. Ja po wizycie. Jest nadal Milenka i już na 100% nią zostanie :).
Mała waży 430 gr :D Strasznie brykała dzisiaj :) Zdjęcia niestety pan Docent nie zrobił :(, ale i synuś i babcia mieli okazje pooglądać ;).
Super gratulacje!!!! :*
 
reklama
Dzwoniłam już do tego szpitala to lekarz powiedział że ma przyjechać na SOR ale on już tam nie chce jechać bo mówi że to mordownia. Ja też nie byłam szczęśliwa że trafił akurat do tego szpitala bo ma złe opinie. Będę dzwonić na pogotowie ale wolałabym żeby już pojechał bo wygląda strasznie [emoji24]
Ojj to zdrowka dla męża życzę
 
Nic nie czytam, bo na telefonie jestem, kopiuję co wrzuciłam na Facebooka:

Połówkowe ok, Kalafior nieźle uparty, musiałam wyjść na półgodzinny spacer i wrócić na dalsze pomiary
RACZEJ dziewczynka. Cieszę się bardzo, ale studzę jeszcze entuzjazm i garderobę Olka zacznę wymieniać dopiero po USG w Poznaniu

:D:D:D
Gratuluję☺
 
Leżę i się rozpływam oddalabym wszystko za coś gazowanego do picia bo na wodę niegazowana już patrzeć nie mogęjakas pepsi albo warka radler 0% to by było coś.. zmolestuje mężastego żeby mi kupił jak będzie wracał.N ajgorzej bo właśnie w pogodzie na przyszły tydzień znowu upały zapowiadaja
 
Focia na temat pogody:D a w nd ochłodzenie. .do 27 stopni:D kto slyszal o takim ochlodzeniu:D a we wtorek znow 31 a w czw 34 :) ciesze sie ze ciaza teraz po 20 tc a ne po 30 bo takiego lata nie pamietam ..
 

Załączniki

  • comment_aDyAmwJQFGpKARAE4srndsio5JDjEcpE.jpg
    comment_aDyAmwJQFGpKARAE4srndsio5JDjEcpE.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry