reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dziewczyny poddalam sie... temperatura na dworze mnie ugotowala... wrocilam do sypialni pod wiatrak... bo nie idzie.. no nawet pol wiatru.. pierwszy raz w zyciu chce jesien
Mam to samo, obiadu nie zrobiłam, w dupie mam, zjadłam kfc I się focze w stroju kąpielowym, mąż wyjdzie spod prysznica i wbijam do basenu na chwilę a później drzemka regeneracyjne aż się ochlodzi i wtedy będziemy wieczorem robić pokój młodego :) malowac/tapetowac można I w nocy, hałas zerowy więc nikomu nie będziemy przeszkadzac :D
 
reklama
@aga6 miło że o nas pamiętasz, fajnie że u Ciebie wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku. Dużo zdrówka dla Was i rosnijcie pięknie:) @EklerkaDaria super że wszystko ok ;) ja ogarnelam dziś wszystkie sprawy, posprzątalam mieszkanie pot się że mnie leje, zaraz wsiadam do cara I jadę po to swoje słodkie bobo do teściowej:-D
 
To jest UK, tu nie przedłużą mi badania po to, żeby coś wypatrzeć ;) Pani mówi, że dziecko leży w niedobrej pozycji, ale dla niej wygląda to, że nic między nóżkami nie ma i że raczej dziewczynka. Ostatni skan miałam w 12tc, więc wtedy nie było nawet prób typowania płci.
W sumie to ja tak podkreślam to „raczej”, bo chciałabym dziewczynkę, ale nie chcę się nastawiać, żeby się potem nie rozczarować ;)
Wybacz ja tu krotko jestem i nie wiem kto skąd:D Ale mam tak samo wlasnie jak Ty. Nie nastawiam sie chociaz bym chciala dziewczynke.

Czyli moi znajomi nie widzą ze dałam post na jakąś grupę?
Bo ja sie nie ujawniam publicznie z ciąża [emoji16]

Też mnie to interesuje. Bo nie chce wszystkim pokazywac sie z ciąża. A wiem ze np bratowa dodala sie w grupie Rodze w 2017 i to kazdy widzial. Wiadomo ze postow nie ale samo to ze sie dolącza...?
 
Wybacz ja tu krotko jestem i nie wiem kto skąd:D Ale mam tak samo wlasnie jak Ty. Nie nastawiam sie chociaz bym chciala dziewczynke.



Też mnie to interesuje. Bo nie chce wszystkim pokazywac sie z ciąża. A wiem ze np bratowa dodala sie w grupie Rodze w 2017 i to kazdy widzial. Wiadomo ze postow nie ale samo to ze sie dolącza...?
To ze że się dołącza tak ... Ale mówię ze jest opcja włączyć grula tajna i wtedy nie widać nic
 
reklama
Jak ja sobie przypomne jak sie meczylam karmiac corke...pseudo dieta kp. Tego nie jadlam, tamtego nie...masakra. młoda byłam i głupia. Ale czlowiek sie uczy na bledach ;)
Ja to samo, wkrecalam sobie ze jego kolki to przez to ze coś zjadłam i w efekcie na mało co sobie pozwalalam, byłam zalamana, zła, zmęczona i gładna, wytrwalam aż miesiąc, przeszlam na mm
 
Do góry