reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Jestem po kochane :) zdrowiutkie 400g szczęścia :) chlopczyk :) Prawdopodobnie bez rozszczepu i SKS. Zrobimy jeszcze po 30 tyg badanie zeby byc pewnym. Ale ulga :) chyba zaczyna do mnie docierac ze jest w moim brzuszku malutki Jaś - bo tak chyna bedzie sie nazywał po moim ukochanym dziadziusiu...
Gratuluję;) u nas jak narazie też Jasiula;);)
 
reklama
Oj to zależy od dziecka ... u mojej chrzesnicy nivea dopiero po roku czasu wcześniej oilatum wszystko inne uczulalo .
Emolium to bym nie zaczynała z tym , jeśli dziecko nie ma atopowej skóry . Także skóra sama podyktuje co przyjmie metoda prob i błędów [emoji16]
Wiadomo ze wyjątki sie zdarzają [emoji3] u mnie ze starszymi nie bylo problemu wiec mam nadzieję ze Jędrek tez nie będzie uczulony
 
cześć :)
mamusia 96 bez stresu bedzie dobrze:)
magdalenka pisałaś, że musisz urodzić w grudniu bo nie dostaniesz macierzyńskiego? dlaczego? gdzie mieszkasz?
dziewczyny z pl czemu idziecie na urlop? nie szkoda Wam go? ;) ja miałam iść teraz na uw a wzięłam l4. urlop wybiorę po macierzyńskim (chyba, że rząd coś wymyśli...), każdy dzień z dzieckiem na wagę złota :) a l4 i tak płatne 100 %
Ja wziełam urlop bo wyjeżdzałam na wakacje i chciałam na spokojnie na l4 jednak bym sie obawiała
 
Helo , dzisiaj wizyta oo mamo[emoji33][emoji33] do 23 to ja chyba zwariuje .
U ans też upał od rana zaraz idę prac pościel bo wczoraj sprzatalam a pranai nie robiłam bo ta pogoda taka dziwna i bałam się że lunie deszcz i nie wyschnie [emoji29]
@Anet23 ja tak czasami mam jak by ktoś w środku wrzątek mi wylał ale po paru minutach przechodzi [emoji4]
Spokojnego wtorku [emoji8]
Kciuki za wizytę:)
 
reklama
Wiadomo ze wyjątki sie zdarzają [emoji3] u mnie ze starszymi nie bylo problemu wiec mam nadzieję ze Jędrek tez nie będzie uczulony
Każdy musi na swoim dziecku wypróbować [emoji4] Ty już wiesz co się u Was sprawdza [emoji4]wgl wiesz co potrzeba na start [emoji4]



Dziewczyny Mamy , może byście stworzyły taka listę wyprawkowa co kupujecie na osobnym wątku . I edytować dopisywać jak coś się zapomni . Bo w postach jest bałagan i ciężko się doszukać . Tak samo każdy coś innego . Więc takie indywidualne listy bylyby fajne
 
Do góry