reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja mam coś takiego że jak leżę na jednak boku i chce się obrócić na plecy lub drugi bok to czuję jakbym kamień przerzucala, ten brzuch taki ciężki, a dopiero polowa...O 23:00 masz wizytę? [emoji33] późno
Trzymam kciuki będzie dobrze [emoji4]
Tak myślę że i tej wejdę bo on ma nr nie na godzinke i no raz nr 10 może wejść o 20 a raz o 23 w nocy [emoji849]
 
reklama
W książce POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI[emoji16]Ja polecam z Ziaji albo Nivea, do pupci tak samo dobre sprawdzone sa z tych firm. Nie uczulaja i nie sa takie drogie cenowo jak te apteczne Olilatum czy Emolium. Tylko nie Johnsons&Johnsons , pieknie pachną ale uczulaja okropnieChyba nic więcej. Krem do buzi jedynie jeszcze na zimna pogodę, no i krem do pupci
Oj to zależy od dziecka ... u mojej chrzesnicy nivea dopiero po roku czasu wcześniej oilatum wszystko inne uczulalo .
Emolium to bym nie zaczynała z tym , jeśli dziecko nie ma atopowej skóry . Także skóra sama podyktuje co przyjmie metoda prob i błędów [emoji16]
 
Od 13 sierpnia idę na urlop, później jeszcze wracam do końca miesiąca i albo od 1szego albo od połowy września zmykam na L4, cały czas czekam aż znajdą zastępstwo za mnie, ale od września już postanowiłam, że co by sie nie działo to uciekam, o ciąży wiedzą od maja także powinni kogoś znaleźć przez ten czas :)
Planuje tak samo do września pochodzić, póki co dobrze się czuje praca biurowa, przyznam szczerze, że w domu bardziej zmęczona fizycznie jestem bo zawsze coś do roboty człowiek sobie znajdzie, poza tym zauważyłam że w pracy głowa osiem godzin zajęta i nie wymyślam sobie niestworzonych scenariuszy związanych z ciążą a do tego ja mam skłonności oj mam............:-) :):-) :)
 
Czy tylko ja mam takie niegrzeczne dzieci ktore wola malowac wszedzie tylko nie po kartce ? :D Zobacz załącznik 883307[/QUOT
Mój to wogóle malować nie lubi:no2: ale na takie akcje polecam "magiczne gąbki" mozna kupic w rosmanie ale droższe, ja zamawiałam na alllieexspress wychodzi o wiele taniej bo za 20 zł 50 szt., odkąd je mam moje życie jest łatwiejsze, czyszczą pięknie wszystko od ścian, poprzez fugi, piekarnik aż po białe podeszwy butów, szczgólnie przy dzieciach w domu to absolutny must have;);)
 
Pochwale sie zakupami z aliexpress (ktore szybciej doszły niż zakupy ze smyka ,ktorych do tej pory nie mam). moze komus wpadnie cos w oko. Polecam otulacze bambusowe i muslinowe. U nas kosztuja okolo 100 zl taki bambusowy a ja zapłaciłam 33 zl
Ja tez dziś atakuje alliexpress, mam nawet baaardzo podobne rzeczy w koszyku:biggrin2:
 
reklama
W listopadzie? :O nie za pozno? a jak ci sie porod zacznie wczesniej? ;) jeszcze sierpnia nie ma a w sierpniowkach juz kilka dzieciakow sie urodzilo :)
Prawda ja 6 lat temu tu na forum jak byłam na październiku to nasze dzidziole pierwsze rodziły sie juz pod koniec sierpnia a ostatnie w listopadzie, sama mialam termin na 8 a urodziłam 22 września:biggrin2:
 
Do góry