reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mnie to napewno nie od pecherza, tylko wlasnie tak jakby macica a jakby co innego wlasnie takie okropne pieczenie ktore za jakis czas przechodzi ale np jak piecze po prawej stronie to na ten bok juz sie nie moge polozyc, a wstaje z lozka juz przekrecajac sie na bok bo normalnie to mi ciezko juz :)

Apropo w co w ogóle należy się zaopatrzyć poza oliwką, czymś do kąpieli i kremem do pupy? Jestem zielona w tych sprawach..

Powstal taki nowy watek u nas ;) oliwka dla mnie tez jest zbedna :) ja od zawsze kupuje z firmy johnsons taki zel 3w1 i sudocrem do pupy ale jak widzialam ze pupa jest ladna to wogole nie smarowalam niczym :)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja mam kryzys zaparciowy :( od 5 dni nic...
Jak to nie pomoże, to chyba sie popłacze :( uprzedzając pytania: tak, probowałam juz WSZYSTKIEGO, jedynie czopko glicerynowe zostały...
Zobacz załącznik 883565

Daga, współczuje :( ja kiedys jako nastolatka mialam zastój 1,5 tygodnia na wakacjach w Turcji... myslalam ze umrę. To chyba było ze strachu przed załatwianiem sie w brudnych miejscach bo bylismy na wycieczce autokarem.... Nic nie pomagało... chyba faktycznie te czopki mogą pomoc. Bo na przeczyszczenie to raczej nic brac nie mozna innego
 
Hej dziewczyny. Ja mam kryzys zaparciowy :( od 5 dni nic...
Jak to nie pomoże, to chyba sie popłacze :( uprzedzając pytania: tak, probowałam juz WSZYSTKIEGO, jedynie czopko glicerynowe zostały...
Zobacz załącznik 883565
A probowalas zjeść na kolację płatki z mlekiem a rano śliwki? Tyle ze te śliwki najlepiej suszone trzeba zaparzyć na nic i rano wypić zjesc :/
 
A czopek pomoże jednorazowo , później jak sie stosuje to jeszcze gorzej jelita nie chca pracować :/ owoce i dużo płynnego pomaga . Zupki sobie rob
 
A kto mocno nawiązuje do religii? Bo chyba zgubiłam wątek ;P
W książce POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI[emoji16]
Hej mam pytanie jakiej firmy planujecie miec kosmetyki dla maluszka?
Ja polecam z Ziaji albo Nivea, do pupci tak samo dobre sprawdzone sa z tych firm. Nie uczulaja i nie sa takie drogie cenowo jak te apteczne Olilatum czy Emolium. Tylko nie Johnsons&Johnsons , pieknie pachną ale uczulaja okropnie
Apropo w co w ogóle należy się zaopatrzyć poza oliwką, czymś do kąpieli i kremem do pupy? Jestem zielona w tych sprawach..
Chyba nic więcej. Krem do buzi jedynie jeszcze na zimna pogodę, no i krem do pupci
 
reklama
Witam Was :) u mnie od rana juz wierca w scianie :/ drzwi na balkon cala noc otwarte rano ktos biegl chyba w klapkach kolo bloku bo sie obudzilam eh dzis musze zaliczyc ten komisariat na szczescie maz pojedzie ze mna, pozniej jakies male zakupy musimy ogarnac.
Czy wy tez tak czasem macie ze lezycie na boku i jak chcecie sie przekrecic na plecy to nagle takie pieczenie w brzuchu czuc ze sie ruszyc nie mozna?
Ja mam coś takiego że jak leżę na jednak boku i chce się obrócić na plecy lub drugi bok to czuję jakbym kamień przerzucala, ten brzuch taki ciężki, a dopiero polowa...
Helo , dzisiaj wizyta oo mamo[emoji33][emoji33] do 23 to ja chyba zwariuje .
U ans też upał od rana zaraz idę prac pościel bo wczoraj sprzatalam a pranai nie robiłam bo ta pogoda taka dziwna i bałam się że lunie deszcz i nie wyschnie [emoji29]
@Anet23 ja tak czasami mam jak by ktoś w środku wrzątek mi wylał ale po paru minutach przechodzi [emoji4]
Spokojnego wtorku [emoji8]
O 23:00 masz wizytę? [emoji33] późno
Trzymam kciuki będzie dobrze [emoji4]
 
Do góry