reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
 
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
Ja też takie miewam , rano najczęściej albo w nocy jak jakoś szybko się przekręce, ale może to ta blizna po cc [emoji848]
 
Ja pierwszy raz jestem w ciąży, gdzieś przeczytałam że to normalne bo coś tam się rozchodzi ale nie wiem czy faktycznie.
 
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
Mam to samo ale jakoś kojarzy mi się że w poprzednich ciazach też to miałam bo uczucie znajome
 
Dziewczyny zdarza mi się przy kaszlnięciu albo nagłym ruchu (jak chce szybko na bok zeskoczyć z łózka) taki mocny kłujący chwilowy ból na dole brzucha z boku. Czy powinno mnie to martwić?
Tez tak mam, szczegolnie przy kichaniu lub zbyt szybkim polozeniu sie na drugi bok.
 
Wrocilam .ponad 20 minut robil mi usg przez brzuch i dopochwowo. Powiedzial,ze robi prenatalne a ja w szoku. Myslalam ze weźmie nie wiadomo ile ale wziąl tyle co zawsze. Mierzyl przyziernosc karkowa i kosc nosowa sprawdzal i wszystkie narzady. Wszystko jest dobrze ale ciaza wyszla starsza o tydzien. Caly czas mial kciuka w buzi .
Cudne zdjatko [emoji7]
 
reklama
Do góry