reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Właśnie odebrałam czwarty wynik bety i chyba zaczynam tracić nadzieję.

Przypomnę Wam po kolei:
05.04 - 95 / 36 dzień od początku miesiączki
09.04 - 466
12.04 - 994
14.04 - 1503
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Ja wlasnie siedze w przychodni pomiedzy badaniami.
Godzine temu wypilam glukoze - nie bylo rozowo, ale daje rade i z kazda chwila jest coraz lepiej. Jeszcze tylko godzinka i bede mogla wracac do domu i w koncu cos zjesc [emoji16]
Trzymajcie prosze kciuki zeby obylo sie bez cukrzycy!

Czy ktoras z Was dzisiaj wizytuje?

Pieknego dnia!
Urs czemu robisz teraz glukoze ?
 
Czesc dziewczyny,

Ja wlasnie siedze w przychodni pomiedzy badaniami.
Godzine temu wypilam glukoze - nie bylo rozowo, ale daje rade i z kazda chwila jest coraz lepiej. Jeszcze tylko godzinka i bede mogla wracac do domu i w koncu cos zjesc [emoji16]
Trzymajcie prosze kciuki zeby obylo sie bez cukrzycy!

Czy ktoras z Was dzisiaj wizytuje?

Pieknego dnia!


A miałaś cukrzycę ciążowa w pierwszej ciąży?
 
I mnie zaczęło to wszystko stosować !! Chyba też wcześniej betę sprawdzę. U mnie złe samopoczucie od rana słabo mi i nie mam apetytu. Idziemy dziś na wesele jestem swiadkowa okropnie mi się nie chce
 
A moze po prostu lepiej nie robic bety? bo sie zadreczacie i nie wiadomo czy dobrze przyrasta czy zle, na tym etapie nic nie mozna zrobic bo moze to banalne ale co ma byc to bedzie, wiem sama po sobie bo w ostatniej ciazy przyrost byl prawidlowy i to w 7 tyg a pozniej i tak dostalismy zla wiadomosc... Kochane musicie wyluzowac i spokojnie czekac do wizyty :)
 
Moje pozostałe chłopaki urodziły siŕ zdrowe z wagą 4600 i 4060.Więc jestem dobrej myśli.Widze że nie tylko ja tu jestem "wiekową" cięzarówką (37lat). Więc bedzie nam raźniej.
@natka100 kciuki za wizyte.znam ten niepokój to czekanie na pierwsze usg.
Ja tez już starszą pania jestem ale mam nadzieje ze mimo wieku bedzie dobrze....wlasnie sie dowiedzialam ze takich "wiekowych"ciężaróweczek jest co raz wiecej znajoma ktora ma ponad 40 lat wlasnie napisała do mnie ze tez bedzie grudniowa mamusia
 
A moze po prostu lepiej nie robic bety? bo sie zadreczacie i nie wiadomo czy dobrze przyrasta czy zle, na tym etapie nic nie mozna zrobic bo moze to banalne ale co ma byc to bedzie, wiem sama po sobie bo w ostatniej ciazy przyrost byl prawidlowy i to w 7 tyg a pozniej i tak dostalismy zla wiadomosc... Kochane musicie wyluzowac i spokojnie czekac do wizyty :)
Zgadzam się.

Nie oszukujmy się, nie jesteśmy lekarzami aby robić na własną rękę badania i potem analizować wyniki.. a potem nakręcany spiralę wzajemnego nakręcania się.
 
reklama
Zgadzam się.

Nie oszukujmy się, nie jesteśmy lekarzami aby robić na własną rękę badania i potem analizować wyniki.. a potem nakręcany spiralę wzajemnego nakręcania się.
Jesli ktos nie chce, nie musi robic- nikt go do tego nie zmusza :) ja w poprzedniej ciazy nie robilam i teraz pewnie tez bym nie robila, gdyby nie to, ze lekarz kazal mi zrobic. Szkoda tylko, ze nie poinformowal mnie, ze od pewnego poziomu beta rosnie wolniej.
 
Do góry