reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Witam jestem tu nowa dziś zrobiłam test i są dwie kreski , ta ciąża będzie stresująca bo mam dwoje dzieci i jedno urodziło sie chore .
Martakratka chyba będziemy ieć ten sa termin bo oststni okres też miałam 11 marca :)
Witaj!:-) rozgość się, tylko cos nam dzis forum wariuje :p
 
Dziewczyny pomóżcie. Beta 446 - wzrost 75%. Co oznacza ten wynik toxoplazmozy?
 

Załączniki

  • 30656563_1657995624237718_535341856397983744_n.jpg
    30656563_1657995624237718_535341856397983744_n.jpg
    103,4 KB · Wyświetleń: 73
Pat dlaczego nie zrobiła Ci usg? Który to tc ?
Nie zrobiła usg, bo okazuje się że w tej placówce lekarz wystawia skierowanie na usg i następnie trzeba się na nie umówić na osobną wizytę. Idiotyczne. Pójdę prywatnie na początku przyszłego tygodnia.
Dziewczyny czy możliwe jest wystawienie l4 przed zobaczeniem serduszka?
 
Nie zrobiła usg, bo okazuje się że w tej placówce lekarz wystawia skierowanie na usg i następnie trzeba się na nie umówić na osobną wizytę. Idiotyczne. Pójdę prywatnie na początku przyszłego tygodnia.
Dziewczyny czy możliwe jest wystawienie l4 przed zobaczeniem serduszka?
Rozumiem. Tak jest właśnie w luxmedzie. Oczywiście wszystko jest możliwe, powiedz ze masz mdłości i non stop rzygasz.
 
Nie zrobiła usg, bo okazuje się że w tej placówce lekarz wystawia skierowanie na usg i następnie trzeba się na nie umówić na osobną wizytę. Idiotyczne. Pójdę prywatnie na początku przyszłego tygodnia.
Dziewczyny czy możliwe jest wystawienie l4 przed zobaczeniem serduszka?
Mi moja gin nie chciala dac :-(
 
Cześć Dziewczyny! Czytam Was prawie od początku, ale cały czas miałam obawy, żeby napisać. Tak jakby fakt, ze się tu "zapisze" miał sprawić, ze znowu coś będzie nie tak.
Miałam być tegoroczną lipcowką, ale w 11 tygodniu poronilam.
Zobaczyłam 2 kreseczki na teście w zeszły wtorek - były pięknie grubo czerwone :) Zdążyłam zrobić już betę i być u gina. Dzisiaj robilam bete ponownie i powtórzę ją w piątek, ponieważ kolejna wizyta dopiero 19go i zaczynam świrowac. W poprzedniej ciąży nie zdążyłam zobaczyc serduszka i teraz czekam na to jak na zbawienie.
Bardzo cieszę się z tej ciąży- to spełnienie marzeń o drugim dziecku i o rodzeństwie dla mojego 6latka :)
Wszystkim Wam serdecznie gratuluję fasolek i życzę najnudniejszych chwil w życiu:)
 
reklama
Do góry