reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A ja sie ostatnio zaczelam doczekiwac przeprosin! Zawsze uparciuch ja pierwsza podchodzilam a ostatnio juz pare razy uslyszalam przepraszam! No szok. Ale ja tez sie staram hamowac i nie krzyczec tylko spokojnie mowic i jakos chyba zaczelo docierac!
 
reklama
Dzieki dziewczyny... Niedzieli nie mam zapsutej, bo wczoraj juz wyplakałam wszystko, na szczescie bardziej mysle o fasolce niz o sobie i wiem, ze nie moge sie stresowac ze wzgledu na ciaze, szkoda, ze on tego nie widzi...
Takie życie, nie ma ludzi idealnych, nie ma związkow bez kłótni. My sie klocimy sie często, ale jak już to porządnie...
A ja taka jestem, że i tak pierwsza zagadam, pierwsza się przytule. Nie umiem żyć obok siebie w ciszy. Nie potrafie tak. Najbardziej mnir tylko boli, ze on nie umie przeprosić... Ja jak wiem, ze zrobiłam źle, to przeprosze, przemysle sobie wszystko i wiem, ze wina lezy po mojej stronie. Ale tym razem, to naprawde On powinien przeprosić...
To widzę, ze trafiły nam się te same egzemplarze ;). Z tej samej półki wybierałyśmy :D

@shiran85 mysle ze jak już będziesz brała, to nie zaszkodzą. Bierz najwyżej co drugi dzień. Ja tak bym zrobiła. Mi w ogóle nie kazała nic brać do 12tc. Biorę sama co drugi dzień, bo brałam już witaminy przed ciążą i bałam się tak całkiem odstawić.
 
Moj dotarl :D kochane bardzo Wam wspolczuje klotni, moj po pijaku jest nawet kochany raz tylko cos zawinil ale on niczego nie pamietal wtedy :) za niedlugo mamy dwa wesela troche sie boje ale mysle ze bedzie umial przystopowac hehe.
Do bledu jest mega ciezko sie przyznac sama mam z tym problem i jak mam przeprosic to czasem tak mnie zatka ze nie moge slowa wypowiedziec a jak juz mi sie uda to odrazu jest placz, w tej ciazy jestem spokojna jak nigdy, ciezko mnie wyprowadzic z rownowagi :D jak cos to milcze i wszystko samo przechodzi.

Tez mam wlasnie problem z tymi witaminy tylko ja mam femibion2, stwierdzilam ze do 12 tyg bede brac sam kwas foliowy a pozniej te witaminki :)
 
A dziewczyny pytanie z innej parafii, w ciąży można depilować się woskiem? Pytalam mojej kosmetyczki i mówiła, że ciąża może być przeciwskazaniem ale nie dopytałam w jakich przypadkach i się zastanawiam właśnie czy nie wydepilować sobie nóg ;>
 
To widzę, ze trafiły nam się te same egzemplarze ;). Z tej samej półki wybierałyśmy :D

@shiran85 mysle ze jak już będziesz brała, to nie zaszkodzą. Bierz najwyżej co drugi dzień. Ja tak bym zrobiła. Mi w ogóle nie kazała nic brać do 12tc. Biorę sama co drugi dzień, bo brałam już witaminy przed ciążą i bałam się tak całkiem odstawić.
Haha no faktycznie. Ale i tak nie zamieniłabym go na inny model, bo to moja największa miłość :)
 
A dziewczyny pytanie z innej parafii, w ciąży można depilować się woskiem? Pytalam mojej kosmetyczki i mówiła, że ciąża może być przeciwskazaniem ale nie dopytałam w jakich przypadkach i się zastanawiam właśnie czy nie wydepilować sobie nóg ;>
Nie pomogę, bo nie depiluje woskiem.

Haha no faktycznie. Ale i tak nie zamieniłabym go na inny model, bo to moja największa miłość :)
To fakt, bo ja też nie! Zawsze można na gorszy zamienić :p lepiej nie ryzykować ;).
Kiedyś jak po kłótni powiedział, że mnie kocha to powiedziałam, że chyba mnie wkur....ć kocha :p. Powiedział, że też ;). Tak już poprostu mamy :-) :).
 
To fakt, bo ja też nie! Zawsze można na gorszy zamienić [emoji14] lepiej nie ryzykować ;).
Kiedyś jak po kłótni powiedział, że mnie kocha to powiedziałam, że chyba mnie wkur....ć kocha :p. Powiedział, że też ;). Tak już poprostu mamy :-) :).[/QUOTE]

Moj pierwszy to najgorszy model na jaki mozna trafić. Pijak, żul , leser, leń i zero honoru i wstydu, wiesniak pierwszej maści. Nawet na sprawie rozwodowej powiedzial ze pił pije i bedzie pił bo lubi. A Jego mamuska taka sama. Pewnie jeszcze dupe podciera i jedzenie pod morde podstawia. Na sama myśl nóż mi sie otwiera w kieszeni. Mogę powiedzieć ze moj obecny to mój najlepszy model i milosc mojego życia
 
reklama
Ja dziś zrobiłam galaretkę z musem truskawkowym bita smietana czekolada i orzeszki [emoji16]
Chyba córcia ma takie zachcianki [emoji7]
IMG_20180603_122200565.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180603_122200565.jpg
    IMG_20180603_122200565.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 357
Do góry