reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No pewnie ☺️ jak to mówią "im więcej się ruszasz tym lżejszy poród bedzie" oczywiście jak wszystko jest ok. Ja do 4miediaca pracowalam po 12h tylko to już było przegięcie
 
reklama
Ja się zastanawiałam czy na crossfit mogę dalej chodzić
emoji32.png
emoji32.png
Pewnie, że mozesz. Jeśli przed ciążą cwiczylas to organizm jest przyzwyczajony do wysiłku. Wiadomo, ze trzeba trochę zwolnić, odpuścic ćwiczenia na brzuch czy większe ciężary.
Kazdy lekarz powiedział, że jeśli ciąża zdrowa to można. Co innego jak jest zagrożona.
Ja w pierwszej ciąży sporo się ruszałam i czułam się nieźle.
A teraz z 20 miesięczniakiem w domu nie ma odpoczynku. Moje 12 kg ciągle chce na rączki...
 
Czy wy tez jesscie non stop głodne? To jest straszne, cały czas mnie ssie, co chwile cos podjadam. Obiecałam sobie, ze od jutra z tym walcze, bo jak tak dalej pojdzie to przytyje 30 kg :(

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pewnie, że mozesz. Jeśli przed ciążą cwiczylas to organizm jest przyzwyczajony do wysiłku. Wiadomo, ze trzeba trochę zwolnić, odpuścic ćwiczenia na brzuch czy większe ciężary.
Kazdy lekarz powiedział, że jeśli ciąża zdrowa to można. Co innego jak jest zagrożona.
Ja w pierwszej ciąży sporo się ruszałam i czułam się nieźle.
A teraz z 20 miesięczniakiem w domu nie ma odpoczynku. Moje 12 kg ciągle chce na rączki...
Uff. Z tym że naprawdę mi się nie chce. Serio. Jak wracam do domu po tych x godzinach w pracy to mam ochotę stać się ludzką łóżkową tortillą. I tyle.
Czy wy tez jesscie non stop głodne? To jest straszne, cały czas mnie ssie, co chwile cos podjadam. Obiecałam sobie, ze od jutra z tym walcze, bo jak tak dalej pojdzie to przytyje 30 kg :(

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak. Mogłabym jeść i spać. Jutro zamierzam wyciągnąć wagę i zobaczyć ile przywaliłam przez ten miesiąc. [emoji57]

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Uff. Z tym że naprawdę mi się nie chce. Serio. Jak wracam do domu po tych x godzinach w pracy to mam ochotę stać się ludzką łóżkową tortillą. I tyle. Tak. Mogłabym jeść i spać. Jutro zamierzam wyciągnąć wagę i zobaczyć ile przywaliłam przez ten miesiąc. [emoji57]

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
Mam doookładnie to samo. Jedzenie i spanie. Nic innego w tej chwili mogłoby nie istnieć. :) Poltora roku temu zrzuciłam 13 kg i jak sobie przypomne jak ciezko bylo mi to osiągnac, to az mi źle, ze znowu sie roztyje. No ale czego nie robi sie dla dzidzi :) mimo wszystko musze sie opanować z tym podjadaniem!

Napisane na HUAWEI VNS-L31 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam Was po całym dniu :) Niestety cały dzień na nogach w pracy (12h) ale też zamierzam na pierwszej wizycie poprosić o l4.
Kiedy wizyta u gin.? Jeszcze niestety nie wiem bo nie mogę zdecydować się na dobrego lekarza, ale myślę że dopiero pod koniec miesiąca bo ostatnią @ miałam 11.03
Głodek też mi cały czas doskwiera i podjadam kiedy tylko mogę, lecz niestety moja waga stoi w miejscu, a nawet ciutke się cofa :(
 
Ja niestety zwolniłam na maxa. Po poronieniu boje się jak cholera, więc wole dmuchać na zimne. Mąż odkurza, wiesza pranie na suszarkę na dworze, jestem niska i nie wskazane wspinanie, wole nie ryzykować;). Czuje się świetnie, nawet złapałam się dzisiaj na tym, że zapomniałam że jestem w ciąży :o. Jem od początku za dwóch ;) mąż się śmieje, że już jadłam a jeszcze nie wiedziałam ze zaciążyłam :p Pierwszy objaw ;). W poprzedniej ciąży lekarka mnie goniła, bo mało przybierałam na wadze, za to wodę piłam litrami i to głównie nocami. Co noc potrafiłam 1,5 litra wypić :). Tak mi się pic chciało i się okazało, ze cukrzyca ciążowa. Mam nadzieje, że w tej mnie nie dopadn
Wizyta umówiona na 20.04. Będzie 6t 2d. Mam nadzieje, że coś już wypatrzy. Byle wytrwać do wizyty.
Kurcze każda taka niecierpliwa ja bym poszła wcześniej ale mój lekarz jest na urlopie i dopiero 16 wraca.... Strasznie się boję ponieważ moja pierwsza ciąża zakończyła się tragicznie zespół patau
Przykro mi bardzo... Bądź dobrej myśli, i jak to mówiła Szymborska „nic dwa razy się nie zdaża”. Musi być dobrze!
Ja po wizycie wszystko dobrze na razie jest ciałko żółte ładne endo za tydzień wizyta [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Super wiadomość! Rośnijcie zdrowo i byle do następnej wizyty!
 
reklama
Według ostatniej miesiączki powinnam być w 6. A zaczęłam 4. Nie wiem od czego to zależy bo mój lekarz jest średniorozmowny.. Nie stresuj się. :) Powiedział Ci że masz do niego wrócić za jakiś czas?Zgadzam się w zupełności. Pierwszą ciążę byłam prawie całą w domu.

Tym razem planuje 4-5 miesięcy w pracy być. :) Choć zobaczymy jak szef zareaguje..

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom

A gdzie pracujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry