reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Cześć dziewczyny, @gebka0 czyli miałaś skończony 35 tydzień ciąży jak robiłaś gbs?Ja miałam iść wczoraj go robić, ale doszłam do wniosku, że poczekam jeszcze tydzień.
Ja nie mam w ogóle sił nawet jak się zabiorę za sprzątanie to zaraz rezygnuję bo mnie strasznie boli kręgosłup. Włożę parę naczyń do zmywarki i już muszę usiąść. Wczoraj poszłam na spacer i musiałam wrócić do domu zmienić buty bo miałam tak spuchnięte stopy, że się w butach nie chciały zmieścić. W pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwości. Zrzucam to wszystko na wiek w końcu jestem 4 lata starsza ;) Dziś idę do diabetologa aż się boję bo ostatnio strasznie mi cukry skaczą i mam na granicy normy i boję się czy mi nie da insuliny dziennej :( a jutro ginekolog i zobaczę jak dzidzia urosła :)
Hej i jak minęła wizyta u diabetologa ?
 
reklama
Aj kochane no i chyba pierwszy na tej grupie będzie mój synuś. Urodzony w 34/35 tyg. Waga 2200 silny chłopak
received_2190469437941152.jpeg
 

Załączniki

  • received_2190469437941152.jpeg
    received_2190469437941152.jpeg
    57,9 KB · Wyświetleń: 509
O jaki kochany słodziak się pojawił :) Wszystkiego dobrego dla Mamy i dzidziusia. Ja wczoraj byłam na usg więc mój synuś ma 2350 i podobno jest długi lekarz powiedział żeby rozdać ubranka na 56 bo nie będą potrzebne :) Powtórzyłam jeszcze raz mocz i białka już nie było więc nie wiem co się stało, że wyszło jednorazowo.
U diabetologa była ostatnia wizyta powiedziała, że już się będzie starzeć łożysko więc cukry będą spadać. Nie dostałam insuliny kazała tylko jeść mniejsze porcje, ale częściej.
 
O jaki kochany słodziak się pojawił :) Wszystkiego dobrego dla Mamy i dzidziusia. Ja wczoraj byłam na usg więc mój synuś ma 2350 i podobno jest długi lekarz powiedział żeby rozdać ubranka na 56 bo nie będą potrzebne :) Powtórzyłam jeszcze raz mocz i białka już nie było więc nie wiem co się stało, że wyszło jednorazowo.
U diabetologa była ostatnia wizyta powiedziała, że już się będzie starzeć łożysko więc cukry będą spadać. Nie dostałam insuliny kazała tylko jeść mniejsze porcje, ale częściej.

Duzy dzidziuś:) Az ciekawa jestem ile wazy juz mój. Bo pierworodny dobil 4.4 kg. Alw ja nawet nie kupowalam r.56

A dzis w laboratorium babka mi tak igla wiercila, ze nie moglam. Ale ona tak juz ma. Wbila za drugim razem i poszło.
 
Ja sie czesto czuje zupelnie bez sil, chociaz jeszcze tyle do zrobienie, jestem juz bliska spakowania torby :D ale jeszcze poczekam do poniedzialkowej wizyty co lekarz powie, ja ruchy czuje troche inaczej niz jeszcze te 2/3 tyg temu, bardziej to juz takie przeciaganie, wystawianie czesci ciala niz kopniaki :) az sie boje ktg zeby sie ruszal jak nalezy, no i ciekawe jak mi te alt i ast wyjdzie :)
 
reklama
Szczerze mówiąc nie byłam totalnie przygotowana tętno małego było 90/100 wiec odrazu zgoda i na stół jeszcze do tego jakaś infekcja która wcześniej inni lekarze olali.. teraz już będzie tylko z górki początki po cesarce są tragiczne ale czego się nie robi dla takiego szkraba. Dziękuję za wszystkie gratulacje. Miał 10 punktow jest długi i duzy więc mam nadzieję że problemów nie będzie
 
Do góry