reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@lucalew I jak się mężu czuje? @karOls9 mi to też dzień leci moment tylko te upały człowiek się topi, ja to mezulka będę mieć od soboty w domu [emoji173] miesięczny urlop będzie miał, pewnie po 2 tygodniach będę chciała go spakować żeby jechał z powrotem ha ha ha
Oo no ja np dzisiaj już dwa razy chciałam spakować spowrotem [emoji23]
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja mam kryzys zaparciowy :( od 5 dni nic...
Jak to nie pomoże, to chyba sie popłacze :( uprzedzając pytania: tak, probowałam juz WSZYSTKIEGO, jedynie czopko glicerynowe zostały...
Zobacz załącznik 883565
W UK położne polecają podać dziecku sok z pomarańczy. Nie wiem czy działa to na dorosłych, ale moja córka jak nie mogła się załatwić to na nią od razu działało...
 
Musa tak ma na imię Kacper, mówimy na niego Kacprys, Kacpryniu ale to raczej nasze wewnętrzne zdrobnienia ;-) nie wiem czy takowe w słowniku występują. Drugi syn to Kuba a u Nas w domu jest Buba lub Bubusiem ;-)

Totois to nie problem, prace na pewno fajna znajdzie.

Mama podrzucaj przepis na tą sałatkę grecka, smaka mi narobilas.

Nie pamietam już u której bankomat połknął kasę, ale trzymam kciuki aby tak było!!

Sabi, nonono nie kazdy ma fb, przeciez mozna zamknac ta grupę i też nikt z zewnątrz nie będzie miał dostępu a też można wtedy pisać o wszystkim. Miałyśmy tak na czerwcowkach.

Kruszka pokazuj ta opalenizne ;-)
 
Ostatnia edycja:
Nuda tak ma na imię Kacper, mówimy na niego Kacprys, Kacpryniu ale to raczej nasze wewnętrzne zdrobnienia ;-) nie wiem czy takowe w słowniku występują. Drugi syn to Kuba a u Nas w domu jest Buba lub Bubusiem ;-)

Totois to nie problem, prace na pewno fajna znajdzie.

Mama podrzucaj przepis na tą sałatkę grecka, smaka mi narobilas.

Nie pamietam już u której bankomat połknął kasę, ale trzymam kciuki aby tak było!!

Sabi, nonono nie kazdy ma fb, przeciez mozna zamknac ta grupę i też nikt z zewnątrz nie będzie miał dostępu a też można wtedy pisać o wszystkim. Miałyśmy tak na czerwcowkach.

Kruszka pokazuje ta opalenizne ;-)
Mi połknął, dzięki za kciukasy :)
 
reklama
Do góry