reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ide w pt prywatnie ale to bardziej po luteine i na serduszko za wczesnie bedzie ale usg zrobi ;-) pozniej 17.07 mam na nfz i mize wtedy serduszko zobacze?;-)
A przepraszam, że zapomniałam, ale u Ciebie maluszek przestał się rozwijać czy w ogóle się nie pojawił?

Mówią, że objawy dobrze świadczą o rozwoju ciąży, to oby był to dobry znak! :)
 
@nicola27 witaj :) rozbieżnoscia sie nie martw, czesto tak jest :)

Swoja droga fajnie jakbysmy po urodzeniu nadal kontynuowaly watek, widzę, ze np na czerwcowkach jest cisza totalna, po pare dni sie nikt nie odzywa, a przeciez teraz to ich czas...ja juz nie wyobrażam sobie nie wejsc na forum :D tym bardziej, ze ze znajomymi sobie o lekarzach, usg i innych takich nie pogadam :)
 
Dziewczyny zinterpretujcie mi wyniki krzywej bo nie mam norm... plisss
 

Załączniki

  • 20180627_144802.jpg
    20180627_144802.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 79
@nicola27 witaj :) rozbieżnoscia sie nie martw, czesto tak jest :)

Swoja droga fajnie jakbysmy po urodzeniu nadal kontynuowaly watek, widzę, ze np na czerwcowkach jest cisza totalna, po pare dni sie nikt nie odzywa, a przeciez teraz to ich czas...ja juz nie wyobrażam sobie nie wejsc na forum :D tym bardziej, ze ze znajomymi sobie o lekarzach, usg i innych takich nie pogadam :)
Pewnie będziemy pod tematem "dzieci urodzone w grudniu 2018"
Tam na czerwcówkach już chyba wszystkie urodziły a na lipcóweczkach też wysyp porodów jest:)
 
reklama
Wiecie co, powiedzielismy w koncu starszym dzieciom, corce powiedzialam pare dni temu, no zdjecie usg znalazła, ucieszyla sie oczywiście :)
Wczoraj M zawolal chlopakowi powiedział, reakcja byla taka, ze w szoku byli i nam nie wierzyli :)
Dzis pytam syna czy sie cieszy, mowi, ze tak..zapytalam o Filipa, syna M co mowil wczoraj, a Mati, ze Filip sie nie cieszy bo on juz nie chce brata ani siostry :( tak mi sie dziwnie zrobilo. Troche nawet zla bylam, ze On taki wychuchany za bardzo i chyba boi sie dzielic tatusiem i babcią..mam nadzieję, ze mu sie odmieni..
 
Do góry