reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Powinno się własnie chociaz raz zrobic poziom progesteronu , on odpowiada za wydolność ciałka żółtego ... przy niskim pojawiają się plamienia najcześciej , i bierze się dodatkowe dawki na podtrzymanie . Ja w poprzednich ciążach miałam 15 więc malutko i nawet dupek nie pomógł . Teraz biorę 200mg x4 dopochwowo progesteronu takiego nowego , i 3x1 dupek
Dupek nie wychodzi w badaniu bo jest syntetyczny
 
Dziewczyny, a może przy każdym poście piszmy w którym jesteśmy tygodniu. Sorki, ale ja mam skleroze :D

Jak będziemy wszystkie to stworzymy jeden temat typu ,,Poznajmy się" i zamieścimy tam nasze ,,Nazwy", skąd jesteśmy, na kiedy mamy termin itd. Myślę, że pomogłoby :)

Ja nie przyswajam kwasu foliowego i gin kazał brać femibion i Wit d3

Skąd wiesz, że nie przyswajasz?

Ale wam zazdroszczę wizyt..ja dopiero w poniedziałek coś zobaczę, od kiedy można zobaczyć serduszko? Będę w 6 tyg.... Ja wczoraj dzwoniłam do ginekologa, bo martwilam sie że już rośnie mi brzuch.. lekarka powiedziała że jeśli nie przybieram na wadze to tak może być.. Ze mam wzdęty brzuch.. Im później (mam 36 lat )tym gorzej przechodzi się ciaze i są różne dolegliwosci.. Powiedziała że woda się gromadzi .. Jelita pracują i że tak może być.. Byle do wizyty ..

Coś w tym jest. Ja mam co prawda 30 ale mam wrażenie że po mnie już widać. Mam wzdęcia, spuchłam od razu wszędzie. Nawet na nogach.

Przy pierwszej ciąży- możecie mi wierzyć bądź nie ale brzuch pojawił się (dosłownie!) jakoś w piątym/ szóstym miesiącu.. wcześniej byłam płaska jak deska. Nosiłam swoje obcisłe dżinsy z wysokim stanem do szóstego miesiąca. W tych spodniach wychodziłam też ze szpitala po czterech dobach.

Swoją drogą kazałam sobie wtedy przynieść ,,coś wygodnego" i mój zarąbisty mąż przyniósł mi te portki. Myślałam, że go udusze. Wejść weszłam ale moje nacięte i pozszywane krocze bardzo cierpiało.

Na tel nie widac w pionie xP trzeba tel obracac.

A teraz wszystkie odwróciły telefony [emoji3]

U mnie nie widać. [emoji57]

Wprowadziłyście może już jakieś specjalne diety dla przyszłych mam?

Ja zamierzam przejść się do dietetyka..najpierw jednak pójdę na wizytę 20.04. Jak wszystko będzie spoko to pójdę do dietetyka. Chciałabym dostać takie ogólne wskazówki ze względu na fakt, że ja i tak mam część produktów ograniczonych przez Hashimoto.
 
reklama
Do góry