reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

ja na moje wakacje muszę poczekać do września i wtedy Majorka wita jupiii. jak ja kocham tam latać. moje ulubione wakacyjne miejsce :-) mam tylko nadzieję, że spełni się moje życzenie i wtedy będzie tam ok 25 stopni hehe
 
reklama
ewwe gdzie jedziesz na wakacje??? :)
A Ty nie masz przypadkiem dziś wizyty????

te dwie ksiązki 120 zł:szok: nie przypominam sobie aby były az tak drogie no ale ja kilka latek temu je kupowałam...

Tunia wyjechała do rodziców:tak:

włoski juz farbnięte, siedze z kokonem:shocked2:
 
ja włoski pofarbuje sobie dopiero za miesiąc bo 4 września idziemy na wesele więc jakoś trzeba wyglądać :-) tak ogólnie drażni mnie zapach farby więc się wstrzymuję aż do tego czasu. ale nie mam pojęcia w co się na to weselicho ubiorę
 
Sarka - nic szczególnego ale wakacje to wakacje:D
Jedziemy do Ruciane Nida na mazurach, w miarę spokojnie, fajne plaże, wszędzie blisko....tylko zapomniałam pogodę chyba zaklepać, no ale cóż....

Tak dziś się wizytuję, idę na 16:20....brrrr, powiem Wam, że lęki mnie nachodzić zaczęły czy dzidzia oby na pewno jest zdrowa, zważywszy na fakt, ile leków muszę przyjmować od początku ciąży i martwię się jak cholera, ale cóż, musi być dobrze.
 
Hej :-)

A ja i moj maz mielismy dzis koszmarna noc. Cala noc co godzina pobudki, ja nie moglam zasnac do 3 w nocy. Masakra jakas. Ale nie bede nazekac - moglo byc gozej przeciez ;-)
Tymi ksiazkami mnie zaciekawilyscie. U nas tez juz malo miejsca na regalach (tak naprawde to miejsca juz nie ma ale cii). Zawsze da sie jeszcze gdzies je wcisnac po przeczytaniu :-)

Zaraz ide do pracy zaniesc L4. Tylko moze niech sie uspokoi z tym deszczem :-)


Nie martwcie sie o wizyty dziewczyny. Bedzie oki :) Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze :-)
 
ewwe ja za dwie książki(jeśli mówimy o tych samych) dałam niecałe 20zł, tylko jeszcze męzulkowi przywidziało się ze 3 książki po 40-50zł dodatkowo :-D

na Majorkę odważyłabym się chyba tylko w jesienne dni, ciężko sobie wspominam te wyższe temperatury :cool2::rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Cześć.

U mnie leje już drugi dzień, już mamy zowu efekty zalania, osuwiska i podtopienia :(. Znowu budowy nam stanął i zamiast się kończyć to będą znowu przedłużane. Kicha straszna z tym deszczem, jak tak leje ze dwa dni to ziemie nie wsiąka robi się stan alarmowy, a te rozkopane drogi zalewa całkiem i robota jakby od początku. Chłopaki u mniew pracy fiksują, bo wszystko co zrobili w upały znowu musi czekać na ciąg dlaszy bo wszystko zalane.

U nas dzisiaj tylko 13 stopni, temperatura tez poszałała za bardzo w dół. Musze kupić jakąs kurtę fajną dla córci bo lato to sobie już chyba poszło w siną dal i nie wróci w tym roku :/.
U nas tak samo, leje strasznie, zimno - wszystko trwa juz dwa dni i zaczyna sie podnosić woda w rzece a że moim cuuudowni sąsiedzi postanowili pozbyc sie wody opadowej i zalać mnie - w tej chwili mój dom w budowie zalewa woda z czterech stron i w takie dni jak dziś dostaję zawału do rana :wściekła/y:
 
reklama
Do góry