reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
Dziewczyny - zdrowych spokojnych świąt, rodzinnych i ciepłych, maluchów upapranych farbkami do jajek, niezapomnianej pierwszej w miarę świadomej święconki i zachwytu z drobiazgów od zająca.
Myślę o Was zawsze cieplutko chociaż tu nie zaglądam.
Z małą wszystko w jak najlepszym porządku, a u mnie - no cóż - życie ze mnie zakpiło i jestem na etapie rozwodu.
Trzymajcie się kochane - szczególnie te czekające na kolejne małe cudka. Buziaki
 
Sunflower to nieciekawie....współczuję....A co takiego sie stało, ze tak drastyczne kroki podjęliście/podjęłaś?


Też chciałam Wam złożyć serdeczne życzenia z okazji świąt.:tak:

36_15_35.gif
 
Ostatnia edycja:
krolcia - tak się życie ułożyło, coś się skończyło, stalismy się obcymi ludźmi - szkoda gadać. Ja sobie poradzę ze wszystkim tylko strasznie mi żal małej - ona jest naprawdę bardzo za ojcem...
 
Zdrowia,szczęścia i radości
niech wam uśmiech w sercach gości
a zajączek piękny, biały
niech przyniesie koszyk cały
jajek złotych, kolorowych
i miłości cały worek
.
Sun siły Ci życze...
U mnie też rozstanie..W koncu podjełam tą decyzje i sie z niej ciesze. Na razie separacja, ale ja juz nie chce powrotu.
Będzie dobrze :-)

 
SUN słonko zyczę ci wiele sił, zwłaszcza że sama od miesiąca jestem na tym samym etapie co ty. Bądź dzielna napewno podjęłaś słuszną decyzję. Nic nie dzieje się bez przyczyny napewno czeka na ciebie piękne zycie, musisz tylko przeczekac chwilowe burze.

GRUDNIÓWECZKI MOJE KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W ŚWIĘTA! I NIECH NASZE DZIECIAKI DADZĄ MAMUSIA ODPOCZĄĆ :-)
 
reklama
Do góry